Resultater fra NM Kortbane 2021
Medaljeoversikt:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 437. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleJon JøntvedtPatrick ToothOle Marius Rist Jensen
Bryne SKSK Team Sør/KSAOI Svømming
Tid: 4.13,52Tid: 4.20,38Tid: 4.22,28
Øvelse 601. 4*50m lag medley, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Bergens SC J1 sr.Stavanger SK J1 sr.
BærumsvømmerneBergens SCStavanger SK
Tid: 1.52,51Tid: 1.53,01Tid: 1.54,04
Øvelse 102. 800m fri, herrer - Direkte finaleTobias Moen OlsenBirk Lee JohansenErik Magnus Evensrud
Stavanger SKSK Team Sør/KSALørenskog/Rælingen
Tid: 7.58,97Tid: 8.07,97Tid: 8.14,19
Øvelse 603. 400m fri, damer - FinaleMalene RypestølUljana GorlovaMari Moen
SK Team Sør/VSLKLambertseter SKLambertseter SK
Tid: 4.10,42Tid: 4.13,83Tid: 4.19,18
Øvelse 606. 50m bryst, herrer - A-finaleChristoffer Tofte HaarsakerNicholas LiaJørgen Scheie Bråthen
BS/ÅstveitBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 26,75Tid: 26,92Tid: 26,98
Øvelse 609. 50m rygg, damer - A-finaleVictoria BergeliAnne Holmaas JohansenKristine Bjellvåg Braathen
BærumsvømmerneStavanger SKBærumsvømmerne
Tid: 27,93Tid: 28,80Tid: 28,83
Øvelse 610. 200m individuell medley, herrer - FinalePatrick ToothChristian Groth DyrkornSondre Saltnes Urdal
SK Team Sør/KSABærumsvømmerneBS/Delfana
Tid: 2.00,39Tid: 2.00,97Tid: 2.01,19
Øvelse 612. 100m butterfly, damer - A-finaleHelene Torsvik LorentzVictoria BergeliMarthe Cecilie Willumsen
Bergens SCBærumsvømmerneStavanger SK
Tid: 59,19Tid: 1.00,38Tid: 1.00,60
Øvelse 613. 200m rygg, herrer - FinaleMathias Rike HolmannDennis AateigenSimon Moe
BærumsvømmerneBergensvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 1.59,04Tid: 1.59,32Tid: 2.01,24
Øvelse 614. 200m bryst, damer - FinaleStina Kajsa ColleouMari MoenJonette Matland Lægreid
Lambertseter SKLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 2.22,58Tid: 2.27,04Tid: 2.30,63
Øvelse 617. 50m butterfly, herrer - A-finaleNicholas LiaMats Fjogstad TobiassenSigurd Holten Bøen
BærumsvømmerneBryne SKOI Svømming
Tid: 23,47Tid: 23,83Tid: 24,06
Øvelse 618. 4*200m fri, damer - SeniorBergens SC J1 sr.Stavanger SK J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.
Bergens SCStavanger SKLambertseter SK
Tid: 8.16,03Tid: 8.20,53Tid: 8.25,94
Øvelse 619. 4*100m fri, herrer - SeniorBærumsv G1 sr.Bergensv. G2 sr.Bergens SC G1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneBergens SC
Tid: 3.14,99Tid: 3.19,22Tid: 3.20,91
Øvelse 701. 4*50m lag medley, herrer - SeniorBærumsv G1 sr.Bergensv. G1 sr.OI Svømming G1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneOI Svømming
Tid: 1.37,18Tid: 1.38,05Tid: 1.39,62
Øvelse 214. 800m fri, damer - Direkte finaleUljana GorlovaSusanne SteinnesSara Larsen
Lambertseter SKStavanger SKKarmøy SK
Tid: 8.47,36Tid: 8.58,76Tid: 9.00,98
Øvelse 703. 400m fri, herrer - FinaleJon JøntvedtBirk Lee JohansenTobias Moen Olsen
Bryne SKSK Team Sør/KSAStavanger SK
Tid: 3.51,88Tid: 3.53,98Tid: 3.56,82
Øvelse 706. 50m bryst, damer - A-finaleSilje Rongevær SlyngstadliKristine Bjellvåg BraathenJohanne Heines Pettersen
BS/ÅstveitBærumsvømmerneBergens SC
Tid: 30,87Tid: 31,52Tid: 31,67
Øvelse 709. 50m rygg, herrer - A-finaleMarkus LieSimon MoeElias Nordeng Refstie
BS/ÅstveitBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 24,49Tid: 24,51Tid: 25,10
Øvelse 710. 200m individuell medley, damer - FinaleMalene RypestølMari MoenEline Vik
SK Team Sør/VSLKLambertseter SKBergens SC
Tid: 2.12,64Tid: 2.14,74Tid: 2.18,35
Øvelse 712. 100m butterfly, herrer - A-finaleMats Fjogstad TobiassenOscar Smeby IdenAndreas Sigvaldsen
Bryne SKAsker SKStavanger SK
Tid: 52,67Tid: 53,94Tid: 55,19
Øvelse 713. 200m rygg, damer - FinaleMathilie Jensen FlatliIngrid Elise BorgstrømAnne Holmaas Johansen
Tromsø SKRandaberg ILStavanger SK
Tid: 2.14,83Tid: 2.16,10Tid: 2.18,02
Øvelse 714. 200m bryst, herrer - FinaleChristoffer Tofte HaarsakerAndre Klippenberg GrindheimNikolai Sørebø
BS/ÅstveitHamar ILBS/Åstveit
Tid: 2.07,45Tid: 2.08,86Tid: 2.13,25
Øvelse 717. 50m butterfly, damer - A-finaleVictoria BergeliKristine Bjellvåg BraathenHelene Torsvik Lorentz
BærumsvømmerneBærumsvømmerneBergens SC
Tid: 26,83Tid: 26,99Tid: 27,09
Øvelse 718. 4*200m fri, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.Bergens SC G1 sr.
BergensvømmerneBærumsvømmerneBergens SC
Tid: 7.18,47Tid: 7.18,99Tid: 7.30,12
Øvelse 719. 4*100m fri, damer - SeniorStavanger SK J1 sr.Bergens SC J1 sr.Bærumsv J1 sr.
Stavanger SKBergens SCBærumsvømmerne
Tid: 3.47,42Tid: 3.49,06Tid: 3.50,56
Øvelse 325. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleMari MoenEline VikSara Alonso Lopez
Lambertseter SKBergens SCTrondhjems SLK
Tid: 4.48,13Tid: 4.55,22Tid: 4.57,61
Øvelse 802. 4*50m fri, herrer - SeniorBærumsv G1 sr.Bergensv. G1 sr.Bergens SC G1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneBergens SC
Tid: 1.29,30Tid: 1.30,66Tid: 1.31,07
Øvelse 803. 200m fri, damer - FinaleMalene RypestølBea HovdaMari Moen
SK Team Sør/VSLKFrisinn SKLambertseter SK
Tid: 1.58,65Tid: 2.01,42Tid: 2.01,68
Øvelse 804. 200m butterfly, herrer - FinaleJon JøntvedtPatrick ToothSimen Vik
Bryne SKSK Team Sør/KSABergens SC
Tid: 1.57,23Tid: 1.59,95Tid: 2.03,48
Øvelse 806. 100m rygg, damer - A-finaleSusanne SteinnesErikka Næss KjølholdtSara Stoebner
Stavanger SKOI SvømmingOI Svømming
Tid: 1.01,87Tid: 1.02,35Tid: 1.02,70
Øvelse 808. 100m fri, herrer - A-finaleNicholas LiaMarkus LieChristian Groth Dyrkorn
BærumsvømmerneBS/ÅstveitBærumsvømmerne
Tid: 48,00Tid: 48,56Tid: 48,89
Øvelse 811. 50m fri, damer - A-finaleKristine Bjellvåg BraathenVictoria BergeliMarthe Cecilie Willumsen
BærumsvømmerneBærumsvømmerneStavanger SK
Tid: 25,37Tid: 25,50Tid: 25,85
Øvelse 813. 100m individuell medley, herrer - A-finaleSigurd Holten BøenMagnus Reinholdt BelsvikMilian Hestad Solberg
OI SvømmingOI SvømmingBærumsvømmerne
Tid: 55,47Tid: 55,73Tid: 55,99
Øvelse 334. 1500m fri, herrer - Direkte finaleTobias Moen OlsenJulius AarnesVebjørn Stenvold
Stavanger SKAsker SKTromsø SK
Tid: 15.17,21Tid: 16.14,55Tid: 16.21,81
Øvelse 815. 100m bryst, damer - A-finaleStina Kajsa ColleouSilje Rongevær SlyngstadliIngalill Urrang Naustvik
Lambertseter SKBS/ÅstveitKarmøy SK
Tid: 1.07,82Tid: 1.08,36Tid: 1.08,86
Øvelse 816. 4*100m lag medley, damer - SeniorBergens SC J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.Stavanger SK J1 sr.
Bergens SCLambertseter SKStavanger SK
Tid: 4.07,55Tid: 4.13,77Tid: 4.14,05
Øvelse 817. 4*100m lag medley, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.Bergens SC G1 sr.
BergensvømmerneBærumsvømmerneBergens SC
Tid: 3.35,63Tid: 3.40,80Tid: 3.43,82
Øvelse 902. 4*50m fri, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Bergensv. J1 sr.Stavanger SK J1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneStavanger SK
Tid: 1.44,41Tid: 1.44,49Tid: 1.44,92
Øvelse 903. 200m fri, herrer - FinaleChristian Groth DyrkornSondre Saltnes UrdalBirk Lee Johansen
BærumsvømmerneBS/DelfanaSK Team Sør/KSA
Tid: 1.48,81Tid: 1.49,70Tid: 1.50,41
Øvelse 904. 200m butterfly, damer - FinaleHelene Torsvik LorentzMalene RypestølEline Vik
Bergens SCSK Team Sør/VSLKBergens SC
Tid: 2.11,96Tid: 2.13,12Tid: 2.17,32
Øvelse 906. 100m rygg, herrer - A-finaleMarkus LieMathias Rike HolmannDennis Aateigen
BS/ÅstveitBærumsvømmerneBergensvømmerne
Tid: 52,33Tid: 54,50Tid: 55,49
Øvelse 908. 100m fri, damer - A-finaleVictoria BergeliBea HovdaMarthe Cecilie Willumsen
BærumsvømmerneFrisinn SKStavanger SK
Tid: 55,95Tid: 56,38Tid: 56,93
Øvelse 911. 50m fri, herrer - A-finaleNicholas LiaSimon MoeBjørnar Grytnes Laskerud3. plass: Elias Nordeng Refstie
BærumsvømmerneBærumsvømmerneBergens SCBærumsvømmerne
Tid: 21,91Tid: 22,35Tid: 22,37Tid: 22,37
Øvelse 913. 100m individuell medley, damer - A-finaleMalene RypestølVictoria BergeliFrida Stretre Løbersli
SK Team Sør/VSLKBærumsvømmerneTriton Lillestrøm
Tid: 1.01,75Tid: 1.02,86Tid: 1.02,91
Øvelse 446. 1500m fri, damer - Direkte finaleUljana GorlovaAndrea S ClementsenSara Larsen
Lambertseter SKStavanger SKKarmøy SK
Tid: 16.25,47Tid: 17.03,29Tid: 17.15,80
Øvelse 915. 100m bryst, herrer - A-finaleChristoffer Tofte HaarsakerAndre Klippenberg GrindheimJørgen Scheie Bråthen
BS/ÅstveitHamar ILLambertseter SK
Tid: 58,37Tid: 58,78Tid: 58,92
Øvelse 916. 4*50m lag medley, mixed - SeniorBærumsv Mix 1 sr.Bergensv. Mix 1 sr.Bergens SC Mix 1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneBergens SC
Tid: 1.43,23Tid: 1.43,84Tid: 1.45,56