LÅMØ Vest 2019

Damer

Klasse 2003
1.Henriette Dale03Vestkantsvømmerne 2903p
2.Mari Nilsen03Haugesund SK 2870p
3.Helene Osnes Vestre03Haugesund SK 2780p
4.Emma Borsheim Endregaard03Stavanger SK 2539p
5.Vilde Zetlitz Nessler03Stavanger SK 2483p
6.Marie Alle03Sandnes SLK 2275p
7.Nora Visnes03Stord Symjing 2232p
8.Charlotte Frøyland03Haugesund SK 2215p
9.Christine Tufte Lund03Delfana 2210p
10.Sandra Sæbø03Bergensvømmerne 2208p
11.Ingvild Sirnes03Haugesund SK 2137p
12.Vilde Skaar03Åstveit SK 2120p
13.Julie Ynnesdal03Bergensvømmerne 2117p
14.Kathinka Dale 03Vestkantsvømmerne 2086p
15.Mathea Slettevold03Stavanger SK 2068p
16.Kari Ystrøm Lærdal03Stavanger SK 2045p
17.Kristine Joys03Delfana 2037p
18.Mailin Sularte Løland03Stavanger SK 2033p
19.Idunn Straume03Vestkantsvømmerne 1947p
20.Malin Virkesdal Bergetun03Åstveit SK 1759p
21.Sara Straume03Vestkantsvømmerne 1581p
22.Mathilda Mæland03Åstveit SK 1561p
Stine Rotseth03Bergen SLKBrutt
Isabelle Sorena S. Khorasani03Sola SKBrutt

Klasse 2004
1.Helene Torsvik Lorentz04Bergens SC 3157p
2.Ingrid Elise Borgstrøm04Randaberg IL 2838p
3.Inger Sandvold04Stavanger SK 2699p
4.Cecilia Diane Gussing04Bryne SK 2684p
5.Hanne Stamnesfet Næss04Vestkantsvømmerne 2649p
6.Karianne Auestad Kjellsen04Stavanger SK 2571p
7.Silje Larsen04Karmøy SK 2564p
8.Bea Hovda04Frisinn SK 2458p
9.Caroline Hallberg04Sandnes SLK 2454p
10.Silje Rongevær Slyngstadli04Bergensvømmerne 2439p
11.Aasa Lie-Ersdal04Sandnes SLK 2353p
12.Amilie Malde Carlsen04Sola SK 2351p
13.Liva Gjil04Haugesund SK 2281p
14.Emma Skarstein Kjetland04Os Svømmeklubb 2233p
15.Andrea Bergsholm Berg04Stavanger SK 2221p
16.Mia Anfinnsen04Bryne SK 2216p
17.Jonette Matland04Bergensvømmerne 2180p
18.Janne Marie Holm04Os Svømmeklubb 2147p
19.Lovise Kjøpstad Rimmereide04Stord Symjing 2131p
20.Vilde Bentzen04Sandnes SLK 2095p
21.Marte Pleym Grønhaug04Bergen SLK 2052p
22.Agnes Bryne Narvestad04Stavanger SK 2013p
23.Erika Kvaal04Vestkantsvømmerne 1925p
24.Tonje Merethe Lid Rasmussen04Bergen SLK 1750p

Klasse 2005
1.Silja Malin Vert Mönig05Stavanger SK 2724p
2.Susanne Steinnes05Stavanger SK 2529p
3.Madeleine Cecilia Gussing05Bryne SK 2324p
4.Andrea Antun Mikkelsen05Arna SLK 2175p
5.Linnéa Maria V. K. Karlsson05Frisinn SK 2169p
6.Freja Christensen Oftedal05Sandnes SLK 2161p
7.Andrea Sædberg Clementsen05Stavanger SK 2120p
8.Katrin Alle05Sandnes SLK 2101p
9.Sanne Nygård05Bryne SK 2080p
10.Jenny Hustrulid05Stavanger SK 2073p
11.Tuva Bore05Sandnes SLK 2070p
12.Tale Børsheim Tønsager05Stavanger SK 2065p
13.Kjerstin Sofie Ur Fotland05Bryne SK 2020p
14.Kristina Østerhus05Karmøy SK 2004p
15.Karoline Wilhelmsen Steen05Stavanger SK 2000p
16.Emilie Uppheim05Bergens SC 1965p
17.Sofia Jakobsen Hinnaland05Bryne SK 1940p
18.Astrid Sofie Berland05Sandnes SLK 1912p
19.Erle Rykkje Larsen05Haugesund SK 1911p
20.Lea Småland05Arna SLK 1898p
21.Anna Victoria Plassen05Vestkantsvømmerne 1714p
22.Mira Johansson Miljeteig05Bergens SC 1702p
23.Maria Hoell05Haugesund SK 1579p
Nynke Martine Hoekstra05Stavanger SKBrutt
Marie Emilie Evanger05Sandnes SLKBrutt

Klasse 2006
1.Sara Larsen06Karmøy SK 2472p
2.Amanda Malde Carlsen06Sola SK 2271p
3.Leah Emilie Stensaker Nilsen06Vestkantsvømmerne 2265p
4.Linnea Solsvik06Vestkantsvømmerne 2163p
5.Mina Medhaug Rossebø06Karmøy SK 2008p
6.Marie Ystrøm Lærdal06Stavanger SK 1978p
7.Haide Nikelis06Karmøy SK 1910p
8.Eline Hetland06Sandnes SLK 1908p
9.Helene Instebø06Karmøy SK 1818p
10.Runa Sæterdal Winther06Bryne SK 1737p
11.Ida Hognestad Liland06Bryne SK 1725p
12.Oline Hestad Thunæs06Bergen SLK 1724p
13.Anna Larsen Serigstad06Bryne SK 1690p
14.Ingrid Ree Bakken06Klepp SSK 1683p
15.Julie Amdal06Sandnes SLK 1656p
16.Bertine Landeråen Hess06Øyane SK 1605p
17.Isobel Nævdal Indresand06Arna SLK 1580p
18.Vilde Lillefosse06Bergen SLK 1444p
18.Norah Alice L. Rasmussen06Åstveit SK 1444p
20.Lotte-Le Lindefjell06Frisinn SK 1431p
21.Bertine Marie Strøm06Øyane SK 1380p
22.Melanija Silina06Bergen SLK 1354p
23.Sanna Hagen Brekke06Arna SLK 1151p
24.Thea Johansen Våge06Austevoll SK 967p

Klasse 2007
1.Melani Klicek07Åstveit SK 1945p
2.Emilie Bentzen07Sandnes SLK 1934p
3.Elida Rykkje Larsen07Haugesund SK 1898p
4.Hedda Odland07Haugesund SK 1789p
5.Sigrid Jåtten 07Frisinn SK 1717p
6.Mille Christensen Oftedal07Sandnes SLK 1584p
7.Alise Sofie Pettersen07Bergen SLK 1444p
8.Mariam Ivanova Moralieva07Stavanger SK 1417p
9.Sara Rotseth07Bergen SLK 1337p
10.Regine Sørheim Øgård07IL Solid 1317p
11.Ingvild Bjørgen Gregersen07IL Solid 1264p
12.Live Braut07Klepp SSK 1247p
13.Anna Mowinckel Haukedal07Bergens SC 1234p
14.Sunniva Skrede Hallanger07Førde IL 1209p
15.Jovana Marinova07Stavanger SK 1208p
16.Benedicte L. Aabakken07Delfana 1183p
17.Leah Steinsland Mapfumba07Bryne SK 1177p
18.Vilde Arefjord Elholm07Vestkantsvømmerne 1145p
19.Fie Othilie Søgaard07Sandnes SLK 1121p
20.Hedda Skjærven Aas07Delfana 1104p
21.Rebekka Kvaal07Øyane SK 1084p
22.Anna Sigdestad07Vestkantsvømmerne 1055p
23.Klara Nilsen07Austevoll SK 1040p
24.Emilie Madelen Hvidsten07Stavanger SK 1038p
25.Mia Sørvik07Austevoll SK 1027p
26.Sarah Hatteland Krog07Klepp SSK 1026p
27.Katerina Mikhaleva07Vestkantsvømmerne 982p
28.Vilde Scheflo Kvåle07Førde IL 955p
29.Ida Christine Vad07IL Solid 945p
30.Anna Bracke07Åstveit SK 935p
31.Jenny Bjørkhaug07Førde IL 907p
32.Nora Valland Sokki07Åstveit SK 896p
33.Mari Fjogstad Tobiassen07Bryne SK 868p
34.Lykke Madelen Teige07Vestkantsvømmerne 843p
35.Serina Marie Grøndal07Frisinn SK 828p
36.Miriam Angelica Tofting07Vestkantsvømmerne 817p
37.Maren Herland Thomassen07Arna SLK 808p
38.Silvia Patricia V. Hufthammer07Austevoll SK 786p
39.Vilde Kristensen Kittelsaa07Delfana 728p
40.Emilie Førre Askeland07Haugesund SK 723p
41.Anastasia de Klerk07Sola SK 669p
42.Live Beate Ekenes Haug07Åstveit SK 652p
43.Eirin Vestersjø-Smistad07Stavanger SK 635p
44.Amanda Christiansen Totland07Bergens SC 625p
45.Dina Pleym Grønhaug07Bergen SLK 619p
46.Mina Holen07Klepp SSK 495p
47.Iselin Storebø Nord07Austevoll SK 492p
48.Maren Hauge07Arna SLK 463p
49.Anne Macody Lund07Delfana 441p

Klasse 2008
1.Karen Knutsen Klepp08Stavanger SK 1092p
2.Vilde Matland08Delfana 1026p
3.Elise Uppheim08Øyane SK 1021p
4.Lara Biljan08Delfana 988p
5.Maria Keller-Kvam08Delfana 949p
6.Eirill Sollesnes Holum08Bergens SC 946p
7.Synne Onsøien08Åstveit SK 905p
8.Olivia Green08Haugesund SK 902p
9.Kristina Sunde08Klepp SSK 899p
10.Hennie Braastad Orre08Klepp SSK 893p
11.Astrid Tveit Haavind08Delfana 882p
12.Emilia Totland Osa08Vestkantsvømmerne 781p
13.Oda Helen Utseth Gangstø08Karmøy SK 777p
14.Sina Aasebø08Bergen SLK 766p
15.Karen Tveiten Zahl08Delfana 736p
16.Isa Mari Hagfjäll-Lande08Karmøy SK 630p
17.Agathe Hvidsten08Førde IL 609p
18.Malin Tørresdal08Haugesund SK 574p
19.Kaia Maldal08Klepp SSK 558p
20.Marthine Thomassen08Klepp SSK 461p
21.Serine Thomassen08Klepp SSK 421p
22.Ingrid Elise Eiken Aasen08Åstveit SK 234p
23.Elinor Skancke Eriksen08Haugesund SK 195p
Ingeborg Torgersen08VestkantsvømmerneBrutt
Hannah Sophie Vietheer08DelfanaBrutt
Dina Aune-Scott08Bergen SLKBrutt

Herrer

Klasse 2003
1.Jon Jøntvedt03Bryne SK 3071p
2.Aleksander Sørebø03Bergensvømmerne 2454p
3.Brage Ree Bakken03Klepp SSK 2403p
4.Stian Aleksander F. Pettersen03Stavanger SK 2389p
5.Fredrik Holm03Sandnes SLK 2337p
6.Andreas Getz Bjartland03Vestkantsvømmerne 2322p
7.Jonas Thorbjørnsen Hinna03Bergensvømmerne 2316p
8.Balder Sollesnes Holum03Bergens SC 2275p
9.Andreas Ramsvik03Vestkantsvømmerne 2230p
10.Odin Hildebrandt-Paulin03Stord Symjing 2137p
11.Christopher William J. Skar03Bergen SLK 2120p
12.Aleksander Henning Grønfur03Karmøy SK 1986p
13.Keilani Len Eritsland Loren03Haugesund SK 1962p
14.Mathias Saltnes Urdal03Delfana 1958p
15.Brynjar Vigrestad03IL Trio 1867p
16.Henrik Stubhaug03Førde IL 1760p
17.Ørjan Westre03Karmøy SK 1725p
18.Henrik Bakke03Jørpeland SK 1682p
19.Anders Rye Brekkhus03Delfana 1666p
20.Harald Aakre Hansen03Jørpeland SK 1634p
21.Joseph Haakon Muki Kititi03Vestkantsvømmerne 1585p
22.Nikodem Artur Wiktorowicz03Arna SLK 1583p
23.Theodoros Xenakis03Bergens SC 1545p
24.Ask Moum03Arna SLK 1363p

Klasse 2004
1.Dennis Gjesdal Hillesund04Sandnes SLK 2710p
2.Magnus Jåtten04Frisinn SK 2257p
3.Reinert Solheim Erland04Førde IL 2148p
4.Alfred Laurentius Twijnstra04Frisinn SK 2143p
5.Kristian Olaisen04Haugesund SK 2139p
6.Daniel Kongsvik Vindfjell04Eid SK 2092p
7.Arn Chenqiang S. Andreassen04Bergens SC 2023p
8.Johan Instebø04Karmøy SK 2014p
9.Martin Andreassen04Frisinn SK 1987p
10.Eskil Solberg Holm04Karmøy SK 1890p
11.Sondre Antonsen Breivik04Stavanger SK 1850p
12.Eivind Mjelde Myhr04Åstveit SK 1818p
13.Henrik Hodne Eliassen04Delfana 1814p
14.Benjamin Blom04Arna SLK 1751p
15.Morris Franz04Stavanger SK 1740p
16.Simen Furesund Grimeland04Førde IL 1732p
17.Mads Samdal-Hanssen04Haugesund SK 1718p
18.Torje Line04Bryne SK 1625p
19.Markus Messmer04Klepp SSK 1614p
20.Tobias E. Samuelsen04Stord Symjing 1611p
21.Lars Isdahl Føyen04Stord Symjing 1322p
22.Oliver Nathanael J. Øksland04Førde IL 1316p
23.Adrian Roll-Christiansen04Åstveit SK 1241p
Brede Sørdal04Egersund SKBrutt
Even Derit Haarstad04Os SvømmeklubbBrutt

Klasse 2005
1.Emil Austevoll Harlem05Os Svømmeklubb 2315p
2.Simen Klausen Klungland05Bryne SK 2124p
3.Steffen French05Sandnes SLK 2057p
4.Elias Stangeland05Stavanger SK 1997p
5.Tønnes Valvik Tønnessen05Stord Symjing 1898p
6.Adrian Larsen Hammer05Vestkantsvømmerne 1895p
7.Anders Scheflo Kvåle05Førde IL 1845p
8.Amund Frøyland-Jensen05Karmøy SK 1789p
9.Jonathan Andres Calderon05Stavanger SK 1729p
10.Trym Stendalen05Delfana 1681p
11.Ole Riska05Sandnes SLK 1654p
12.Didrik Gudding05Stord Symjing 1644p
13.Mats Lea Monslaup05Stavanger SK 1629p
14.Lukas Krohn-Dale05Bergens SC 1611p
15.Nikolai Johan Dale05Vestkantsvømmerne 1605p
16.Endre Teikari Bøe05Haugesund SK 1596p
17.Sindre Sele05Sandnes SLK 1574p
18.Filip Kvilekval Bentzen05Sandnes SLK 1565p
19.Sverre Junge05Klepp SSK 1553p
20.Ghanesh Rajkumar05Bergens SC 1521p
21.Daniel Øyvind Veltman05Sandnes SLK 1485p
22.Christian Ragnar Grønfur05Karmøy SK 1437p
23.Kjetil Breivik05Bergens SC 1356p
24.Ulrik Peter Franz05Stavanger SK 982p

Klasse 2006
1.Andreas Sigvaldsen06Stavanger SK 2373p
2.Aksel Krüger-Larsen06Stavanger SK 1796p
3.Collin Scott van der Hoff06Sola SK 1659p
4.Tomas Eiane06Sandnes SLK 1587p
5.Even Saltnes Urdal06Delfana 1514p
6.Thomas Småvik06Stavanger SK 1484p
7.Emil Oseland Heigre06Bryne SK 1459p
8.Tobias Fjellheim06Sandnes SLK 1434p
9.Sebastian Rosnes06Øyane SK 1398p
10.Lazar Dinkov Manchev06Karmøy SK 1364p
11.Åsmund Sunde Henriksen06Delfana 1336p
12.Simen Schmitz-Lund06Sola SK 1298p
13.Ewan André Lambton06Stavanger SK 1213p
14.Oscar Benjamin G. Owen06Sandnes SLK 1173p
15.William I. Pereira-Nielsen06Øyane SK 1165p
16.Ludvik Guldhav06Førde IL 1160p
17.Sondre Førde Valle06Os Svømmeklubb 1082p
18.Einar Liland Thiis06Delfana 1077p
19.Santiago Delgado06Arna SLK 1074p
20.Rio Nesse Roberts06Øyane SK 1007p
21.Sindre Derit Haarstad06Os Svømmeklubb 993p
22.Leander Haver Schmidt06Frisinn SK 864p
23.Andri Thorir Sigthorsson06IL Trio 789p
24.Andreas Kovdal06Bryne SK 685p

Klasse 2007
1.Sebastian Isaksen07Delfana 1317p
2.Daniel Rumenov Marinov07Bergen SLK 1264p
3.Torkil Sjøgren Ursin07Sandnes SLK 1238p
4.Thomas Wilhelmsen Steen07Stavanger SK 1186p
5.Ole Hestad Thunæs07Bergen SLK 1157p
6.Kristoffer Krey07Delfana 1151p
7.Elvar Thor Arnarsson07Delfana 975p
8.Leander Berg07Delfana 972p
9.Vetle Haram Malterud07Førde IL 888p
10.Mikkel Henne Myklatun07Vestkantsvømmerne 827p
11.Oliver James T. Robinson07Delfana 790p
12.Robert Leander V. L. Hansen07Bergen SLK 740p
13.Mathias Greve-Isdahl Mohn07Delfana 719p
14.Henrik Rossemyr07Sandnes SLK 655p
15.Oskar Ur Fotland07Bryne SK 650p
16.Noah Harboe07Klepp SSK 609p
17.Håvard Hoell07Haugesund SK 598p
18.Sondre Njaa Risa07Sandnes SLK 538p
19.Ole Tobias Mikkelborg Sjo07Øyane SK 505p
20.Eirik Westre07Karmøy SK 446p
21.Erik Hole07Delfana 377p
Daniel Nicholas A. Kjellsen07Stavanger SKBrutt

Klasse 2008
1.Jakob Austevoll Harlem08Os Svømmeklubb 1037p
2.Aksel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 898p
3.Mikkel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 863p
4.Simon Storrø Edvinsen08Øyane SK 784p
5.Kristian Haugetun08Åstveit SK 771p
6.Petter Rogdeberg Kristiansen08Delfana 753p
7.Erik Otto08Bryne SK 667p
8.Niklas Matheo Bringsli Midtun08Arna SLK 563p
9.Omar Elhariry08Stavanger SK 434p
10.Emil Nistad Westermoen08Sandnes SLK 412p
11.Stian Jårvik08Bergen SLK 382p
Bendik Andersen Håland08Førde ILBrutt