LÅMØ Vest 2019

Damer

Klasse 2003
1.Mari Nilsen03Haugesund SK 1810p
2.Henriette Dale03Vestkantsvømmerne 1726p
3.Helene Osnes Vestre03Haugesund SK 1709p
4.Emma Borsheim Endregaard03Stavanger SK 1526p
5.Vilde Zetlitz Nessler03Stavanger SK 1499p
6.Nora Visnes03Stord Symjing 1375p
7.Marie Alle03Sandnes SLK 1372p
8.Charlotte Frøyland03Haugesund SK 1352p
9.Vilde Skaar03Åstveit SK 1325p
10.Christine Tufte Lund03Delfana 1290p
11.Sandra Sæbø03Bergensvømmerne 1275p
12.Ingvild Sirnes03Haugesund SK 1255p
13.Mathea Slettevold03Stavanger SK 1254p
14.Julie Ynnesdal03Bergensvømmerne 1251p
15.Kathinka Dale 03Vestkantsvømmerne 1235p
16.Idunn Straume03Vestkantsvømmerne 1196p
17.Mailin Sularte Løland03Stavanger SK 1195p
18.Kristine Joys03Delfana 1150p
19.Isabelle Sorena S. Khorasani03Sola SK 1148p
20.Kari Ystrøm Lærdal03Stavanger SK 1075p
21.Malin Virkesdal Bergetun03Åstveit SK 1055p
22.Mathilda Mæland03Åstveit SK 939p
23.Sara Straume03Vestkantsvømmerne 897p
Stine Rotseth03Bergen SLKBrutt

Klasse 2004
1.Helene Torsvik Lorentz04Bergens SC 1966p
2.Cecilia Diane Gussing04Bryne SK 1708p
3.Ingrid Elise Borgstrøm04Randaberg IL 1651p
4.Jonette Matland04Bergensvømmerne 1639p
5.Hanne Stamnesfet Næss04Vestkantsvømmerne 1629p
6.Karianne Auestad Kjellsen04Stavanger SK 1525p
7.Inger Sandvold04Stavanger SK 1515p
8.Bea Hovda04Frisinn SK 1489p
9.Silje Rongevær Slyngstadli04Bergensvømmerne 1465p
10.Amilie Malde Carlsen04Sola SK 1461p
11.Silje Larsen04Karmøy SK 1451p
12.Aasa Lie-Ersdal04Sandnes SLK 1427p
13.Caroline Hallberg04Sandnes SLK 1426p
14.Liva Gjil04Haugesund SK 1406p
15.Emma Skarstein Kjetland04Os Svømmeklubb 1376p
16.Andrea Bergsholm Berg04Stavanger SK 1353p
17.Mia Anfinnsen04Bryne SK 1332p
18.Vilde Bentzen04Sandnes SLK 1312p
19.Lovise Kjøpstad Rimmereide04Stord Symjing 1307p
20.Janne Marie Holm04Os Svømmeklubb 1289p
21.Marte Pleym Grønhaug04Bergen SLK 1208p
22.Agnes Bryne Narvestad04Stavanger SK 1150p
23.Erika Kvaal04Vestkantsvømmerne 1036p
24.Tonje Merethe Lid Rasmussen04Bergen SLK 863p

Klasse 2005
1.Silja Malin Vert Mönig05Stavanger SK 1642p
2.Susanne Steinnes05Stavanger SK 1489p
3.Madeleine Cecilia Gussing05Bryne SK 1484p
4.Andrea Antun Mikkelsen05Arna SLK 1342p
5.Linnéa Maria V. K. Karlsson05Frisinn SK 1322p
6.Andrea Sædberg Clementsen05Stavanger SK 1293p
7.Mira Johansson Miljeteig05Bergens SC 1267p
8.Kristina Østerhus05Karmøy SK 1264p
9.Katrin Alle05Sandnes SLK 1255p
10.Jenny Hustrulid05Stavanger SK 1254p
10.Freja Christensen Oftedal05Sandnes SLK 1254p
12.Tale Børsheim Tønsager05Stavanger SK 1240p
13.Kjerstin Sofie Ur Fotland05Bryne SK 1238p
14.Sanne Nygård05Bryne SK 1237p
15.Tuva Bore05Sandnes SLK 1220p
16.Emilie Uppheim05Bergens SC 1213p
17.Maria Hoell05Haugesund SK 1197p
18.Karoline Wilhelmsen Steen05Stavanger SK 1180p
19.Lea Småland05Arna SLK 1179p
20.Astrid Sofie Berland05Sandnes SLK 1172p
21.Sofia Jakobsen Hinnaland05Bryne SK 1137p
22.Erle Rykkje Larsen05Haugesund SK 1111p
23.Anna Victoria Plassen05Vestkantsvømmerne 975p
Nynke Martine Hoekstra05Stavanger SKBrutt
Marie Emilie Evanger05Sandnes SLKBrutt

Klasse 2006
1.Sara Larsen06Karmøy SK 1484p
2.Leah Emilie Stensaker Nilsen06Vestkantsvømmerne 1368p
3.Amanda Malde Carlsen06Sola SK 1355p
4.Linnea Solsvik06Vestkantsvømmerne 1273p
5.Mina Medhaug Rossebø06Karmøy SK 1267p
6.Marie Ystrøm Lærdal06Stavanger SK 1185p
7.Haide Nikelis06Karmøy SK 1148p
8.Eline Hetland06Sandnes SLK 1119p
9.Helene Instebø06Karmøy SK 1084p
10.Runa Sæterdal Winther06Bryne SK 1066p
11.Anna Larsen Serigstad06Bryne SK 1047p
12.Ingrid Ree Bakken06Klepp SSK 1045p
13.Ida Hognestad Liland06Bryne SK 994p
14.Oline Hestad Thunæs06Bergen SLK 992p
15.Bertine Landeråen Hess06Øyane SK 989p
16.Isobel Nævdal Indresand06Arna SLK 978p
17.Julie Amdal06Sandnes SLK 974p
18.Norah Alice L. Rasmussen06Åstveit SK 867p
19.Lotte-Le Lindefjell06Frisinn SK 860p
20.Melanija Silina06Bergen SLK 847p
21.Bertine Marie Strøm06Øyane SK 837p
22.Sanna Hagen Brekke06Arna SLK 834p
23.Vilde Lillefosse06Bergen SLK 823p
24.Thea Johansen Våge06Austevoll SK 363p

Klasse 2007
1.Emilie Bentzen07Sandnes SLK 1195p
2.Melani Klicek07Åstveit SK 1152p
3.Elida Rykkje Larsen07Haugesund SK 1131p
4.Hedda Odland07Haugesund SK 1023p
5.Sigrid Jåtten 07Frisinn SK 999p
6.Mille Christensen Oftedal07Sandnes SLK 959p
7.Jovana Marinova07Stavanger SK 880p
8.Alise Sofie Pettersen07Bergen SLK 870p
9.Sara Rotseth07Bergen SLK 787p
10.Regine Sørheim Øgård07IL Solid 768p
11.Ingvild Bjørgen Gregersen07IL Solid 767p
12.Live Braut07Klepp SSK 743p
12.Anna Mowinckel Haukedal07Bergens SC 743p
14.Sunniva Skrede Hallanger07Førde IL 727p
15.Leah Steinsland Mapfumba07Bryne SK 724p
16.Benedicte L. Aabakken07Delfana 711p
17.Mariam Ivanova Moralieva07Stavanger SK 689p
18.Nora Valland Sokki07Åstveit SK 667p
19.Vilde Arefjord Elholm07Vestkantsvømmerne 653p
20.Rebekka Kvaal07Øyane SK 651p
21.Fie Othilie Søgaard07Sandnes SLK 637p
22.Mari Fjogstad Tobiassen07Bryne SK 628p
23.Serina Marie Grøndal07Frisinn SK 627p
24.Anna Sigdestad07Vestkantsvømmerne 623p
25.Mia Sørvik07Austevoll SK 621p
26.Hedda Skjærven Aas07Delfana 618p
27.Klara Nilsen07Austevoll SK 605p
28.Katerina Mikhaleva07Vestkantsvømmerne 587p
29.Silvia Patricia V. Hufthammer07Austevoll SK 583p
30.Sarah Hatteland Krog07Klepp SSK 576p
31.Anna Bracke07Åstveit SK 574p
32.Emilie Madelen Hvidsten07Stavanger SK 569p
33.Ida Christine Vad07IL Solid 540p
34.Lykke Madelen Teige07Vestkantsvømmerne 514p
35.Vilde Scheflo Kvåle07Førde IL 508p
36.Maren Herland Thomassen07Arna SLK 499p
37.Anastasia de Klerk07Sola SK 498p
38.Miriam Angelica Tofting07Vestkantsvømmerne 481p
39.Jenny Bjørkhaug07Førde IL 463p
40.Eirin Vestersjø-Smistad07Stavanger SK 456p
41.Live Beate Ekenes Haug07Åstveit SK 436p
42.Amanda Christiansen Totland07Bergens SC 421p
43.Emilie Førre Askeland07Haugesund SK 370p
44.Vilde Kristensen Kittelsaa07Delfana 369p
45.Mina Holen07Klepp SSK 361p
46.Dina Pleym Grønhaug07Bergen SLK 351p
47.Iselin Storebø Nord07Austevoll SK 237p
48.Maren Hauge07Arna SLK 195p
49.Anne Macody Lund07Delfana 139p

Klasse 2008
1.Vilde Matland08Delfana 790p
2.Hennie Braastad Orre08Klepp SSK 675p
3.Karen Knutsen Klepp08Stavanger SK 658p
4.Elise Uppheim08Øyane SK 612p
5.Lara Biljan08Delfana 589p
6.Synne Onsøien08Åstveit SK 573p
7.Kristina Sunde08Klepp SSK 570p
8.Maria Keller-Kvam08Delfana 558p
9.Eirill Sollesnes Holum08Bergens SC 548p
10.Olivia Green08Haugesund SK 541p
11.Astrid Tveit Haavind08Delfana 507p
12.Oda Helen Utseth Gangstø08Karmøy SK 485p
13.Sina Aasebø08Bergen SLK 464p
14.Emilia Totland Osa08Vestkantsvømmerne 446p
15.Karen Tveiten Zahl08Delfana 412p
16.Malin Tørresdal08Haugesund SK 410p
17.Ingeborg Torgersen08Vestkantsvømmerne 393p
18.Kaia Maldal08Klepp SSK 372p
19.Marthine Thomassen08Klepp SSK 366p
20.Isa Mari Hagfjäll-Lande08Karmøy SK 364p
21.Agathe Hvidsten08Førde IL 338p
22.Ingrid Elise Eiken Aasen08Åstveit SK 234p
23.Elinor Skancke Eriksen08Haugesund SK 195p
24.Serine Thomassen08Klepp SSK 186p
Hannah Sophie Vietheer08DelfanaBrutt
Dina Aune-Scott08Bergen SLKBrutt

Herrer

Klasse 2003
1.Jon Jøntvedt03Bryne SK 1878p
2.Aleksander Sørebø03Bergensvømmerne 1532p
3.Brage Ree Bakken03Klepp SSK 1475p
4.Fredrik Holm03Sandnes SLK 1418p
5.Andreas Getz Bjartland03Vestkantsvømmerne 1417p
6.Stian Aleksander F. Pettersen03Stavanger SK 1401p
7.Jonas Thorbjørnsen Hinna03Bergensvømmerne 1374p
8.Odin Hildebrandt-Paulin03Stord Symjing 1339p
9.Andreas Ramsvik03Vestkantsvømmerne 1317p
10.Balder Sollesnes Holum03Bergens SC 1314p
11.Christopher William J. Skar03Bergen SLK 1281p
12.Nikodem Artur Wiktorowicz03Arna SLK 1206p
13.Keilani Len Eritsland Loren03Haugesund SK 1192p
14.Mathias Saltnes Urdal03Delfana 1162p
15.Brynjar Vigrestad03IL Trio 1156p
16.Ask Moum03Arna SLK 1071p
17.Henrik Stubhaug03Førde IL 1070p
18.Anders Rye Brekkhus03Delfana 1068p
19.Aleksander Henning Grønfur03Karmøy SK 1045p
20.Ørjan Westre03Karmøy SK 1020p
21.Henrik Bakke03Jørpeland SK 1019p
22.Harald Aakre Hansen03Jørpeland SK 990p
23.Joseph Haakon Muki Kititi03Vestkantsvømmerne 953p
24.Theodoros Xenakis03Bergens SC 755p

Klasse 2004
1.Dennis Gjesdal Hillesund04Sandnes SLK 1613p
2.Magnus Jåtten04Frisinn SK 1413p
3.Reinert Solheim Erland04Førde IL 1336p
4.Kristian Olaisen04Haugesund SK 1288p
5.Alfred Laurentius Twijnstra04Frisinn SK 1287p
6.Arn Chenqiang S. Andreassen04Bergens SC 1248p
7.Daniel Kongsvik Vindfjell04Eid SK 1241p
8.Martin Andreassen04Frisinn SK 1172p
8.Eskil Solberg Holm04Karmøy SK 1172p
10.Johan Instebø04Karmøy SK 1136p
11.Benjamin Blom04Arna SLK 1127p
12.Henrik Hodne Eliassen04Delfana 1109p
13.Sondre Antonsen Breivik04Stavanger SK 1103p
14.Mads Samdal-Hanssen04Haugesund SK 1102p
15.Eivind Mjelde Myhr04Åstveit SK 1091p
16.Brede Sørdal04Egersund SK 1069p
17.Morris Franz04Stavanger SK 1042p
18.Tobias E. Samuelsen04Stord Symjing 997p
19.Torje Line04Bryne SK 980p
20.Simen Furesund Grimeland04Førde IL 979p
21.Markus Messmer04Klepp SSK 969p
22.Oliver Nathanael J. Øksland04Førde IL 968p
23.Lars Isdahl Føyen04Stord Symjing 669p
24.Adrian Roll-Christiansen04Åstveit SK 570p

Klasse 2005
1.Emil Austevoll Harlem05Os Svømmeklubb 1418p
2.Steffen French05Sandnes SLK 1231p
3.Elias Stangeland05Stavanger SK 1208p
4.Simen Klausen Klungland05Bryne SK 1205p
5.Adrian Larsen Hammer05Vestkantsvømmerne 1171p
6.Tønnes Valvik Tønnessen05Stord Symjing 1161p
7.Amund Frøyland-Jensen05Karmøy SK 1095p
8.Jonathan Andres Calderon05Stavanger SK 1083p
9.Anders Scheflo Kvåle05Førde IL 1062p
10.Nikolai Johan Dale05Vestkantsvømmerne 1011p
11.Ole Riska05Sandnes SLK 1004p
12.Lukas Krohn-Dale05Bergens SC 973p
12.Didrik Gudding05Stord Symjing 973p
14.Filip Kvilekval Bentzen05Sandnes SLK 963p
15.Trym Stendalen05Delfana 960p
16.Mats Lea Monslaup05Stavanger SK 952p
17.Sverre Junge05Klepp SSK 951p
17.Sindre Sele05Sandnes SLK 951p
19.Ghanesh Rajkumar05Bergens SC 943p
20.Endre Teikari Bøe05Haugesund SK 927p
21.Christian Ragnar Grønfur05Karmøy SK 881p
22.Daniel Øyvind Veltman05Sandnes SLK 868p
23.Kjetil Breivik05Bergens SC 787p
24.Ulrik Peter Franz05Stavanger SK 324p

Klasse 2006
1.Andreas Sigvaldsen06Stavanger SK 1436p
2.Aksel Krüger-Larsen06Stavanger SK 1051p
3.Collin Scott van der Hoff06Sola SK 1011p
4.Tomas Eiane06Sandnes SLK 959p
5.Even Saltnes Urdal06Delfana 923p
6.Thomas Småvik06Stavanger SK 891p
7.Tobias Fjellheim06Sandnes SLK 869p
8.Emil Oseland Heigre06Bryne SK 863p
9.Sebastian Rosnes06Øyane SK 838p
10.Lazar Dinkov Manchev06Karmøy SK 832p
11.Åsmund Sunde Henriksen06Delfana 787p
12.Simen Schmitz-Lund06Sola SK 752p
13.Ewan André Lambton06Stavanger SK 720p
14.Oscar Benjamin G. Owen06Sandnes SLK 715p
15.Ludvik Guldhav06Førde IL 689p
16.William I. Pereira-Nielsen06Øyane SK 669p
17.Leander Haver Schmidt06Frisinn SK 641p
18.Santiago Delgado06Arna SLK 639p
19.Sindre Derit Haarstad06Os Svømmeklubb 605p
20.Sondre Førde Valle06Os Svømmeklubb 602p
21.Rio Nesse Roberts06Øyane SK 596p
22.Einar Liland Thiis06Delfana 581p
23.Andri Thorir Sigthorsson06IL Trio 526p
24.Andreas Kovdal06Bryne SK 459p

Klasse 2007
1.Sebastian Isaksen07Delfana 790p
2.Daniel Rumenov Marinov07Bergen SLK 770p
3.Torkil Sjøgren Ursin07Sandnes SLK 721p
4.Ole Hestad Thunæs07Bergen SLK 697p
5.Thomas Wilhelmsen Steen07Stavanger SK 676p
6.Kristoffer Krey07Delfana 649p
7.Leander Berg07Delfana 584p
8.Elvar Thor Arnarsson07Delfana 552p
9.Vetle Haram Malterud07Førde IL 509p
10.Mikkel Henne Myklatun07Vestkantsvømmerne 490p
11.Oliver James T. Robinson07Delfana 486p
12.Henrik Rossemyr07Sandnes SLK 432p
13.Håvard Hoell07Haugesund SK 399p
14.Oskar Ur Fotland07Bryne SK 397p
14.Mathias Greve-Isdahl Mohn07Delfana 397p
16.Sondre Njaa Risa07Sandnes SLK 384p
17.Erik Hole07Delfana 377p
18.Noah Harboe07Klepp SSK 368p
19.Robert Leander V. L. Hansen07Bergen SLK 365p
20.Eirik Westre07Karmøy SK 318p
21.Ole Tobias Mikkelborg Sjo07Øyane SK 297p
Daniel Nicholas A. Kjellsen07Stavanger SKBrutt

Klasse 2008
1.Jakob Austevoll Harlem08Os Svømmeklubb 626p
2.Mikkel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 534p
3.Aksel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 521p
4.Kristian Haugetun08Åstveit SK 467p
5.Simon Storrø Edvinsen08Øyane SK 458p
6.Petter Rogdeberg Kristiansen08Delfana 432p
7.Erik Otto08Bryne SK 429p
8.Emil Nistad Westermoen08Sandnes SLK 412p
9.Niklas Matheo Bringsli Midtun08Arna SLK 344p
10.Stian Jårvik08Bergen SLK 307p
11.Omar Elhariry08Stavanger SK 202p
Bendik Andersen Håland08Førde ILBrutt