LÅMØ Vest 2019

Damer

Klasse 2003
1.Mari Nilsen03Haugesund SK 1182p
2.Helene Osnes Vestre03Haugesund SK 1169p
3.Henriette Dale03Vestkantsvømmerne 1130p
4.Emma Borsheim Endregaard03Stavanger SK 1118p
5.Vilde Zetlitz Nessler03Stavanger SK 1099p
6.Kari Ystrøm Lærdal03Stavanger SK 1075p
7.Marie Alle03Sandnes SLK 922p
8.Sandra Sæbø03Bergensvømmerne 911p
8.Charlotte Frøyland03Haugesund SK 911p
10.Christine Tufte Lund03Delfana 909p
11.Nora Visnes03Stord Symjing 859p
12.Ingvild Sirnes03Haugesund SK 848p
13.Julie Ynnesdal03Bergensvømmerne 843p
14.Idunn Straume03Vestkantsvømmerne 839p
15.Kathinka Dale 03Vestkantsvømmerne 820p
16.Vilde Skaar03Åstveit SK 818p
16.Kristine Joys03Delfana 818p
18.Mailin Sularte Løland03Stavanger SK 815p
19.Mathea Slettevold03Stavanger SK 786p
20.Isabelle Sorena S. Khorasani03Sola SK 783p
21.Malin Virkesdal Bergetun03Åstveit SK 693p
22.Mathilda Mæland03Åstveit SK 650p
23.Sara Straume03Vestkantsvømmerne 638p
Stine Rotseth03Bergen SLKBrutt

Klasse 2004
1.Helene Torsvik Lorentz04Bergens SC 1345p
2.Cecilia Diane Gussing04Bryne SK 1159p
3.Hanne Stamnesfet Næss04Vestkantsvømmerne 1158p
4.Ingrid Elise Borgstrøm04Randaberg IL 1077p
5.Bea Hovda04Frisinn SK 1064p
6.Inger Sandvold04Stavanger SK 1059p
7.Silje Larsen04Karmøy SK 1054p
8.Erika Kvaal04Vestkantsvømmerne 1036p
9.Karianne Auestad Kjellsen04Stavanger SK 1029p
10.Jonette Matland04Bergensvømmerne 1012p
11.Amilie Malde Carlsen04Sola SK 993p
12.Liva Gjil04Haugesund SK 966p
13.Caroline Hallberg04Sandnes SLK 963p
14.Silje Rongevær Slyngstadli04Bergensvømmerne 959p
15.Aasa Lie-Ersdal04Sandnes SLK 953p
16.Emma Skarstein Kjetland04Os Svømmeklubb 924p
17.Mia Anfinnsen04Bryne SK 912p
18.Andrea Bergsholm Berg04Stavanger SK 907p
19.Janne Marie Holm04Os Svømmeklubb 901p
20.Tonje Merethe Lid Rasmussen04Bergen SLK 863p
21.Vilde Bentzen04Sandnes SLK 858p
22.Marte Pleym Grønhaug04Bergen SLK 857p
23.Agnes Bryne Narvestad04Stavanger SK 846p
24.Lovise Kjøpstad Rimmereide04Stord Symjing 840p

Klasse 2005
1.Silja Malin Vert Mönig05Stavanger SK 1129p
2.Anna Victoria Plassen05Vestkantsvømmerne 975p
3.Madeleine Cecilia Gussing05Bryne SK 951p
4.Susanne Steinnes05Stavanger SK 941p
5.Linnéa Maria V. K. Karlsson05Frisinn SK 939p
6.Kristina Østerhus05Karmøy SK 921p
7.Sanne Nygård05Bryne SK 877p
8.Maria Hoell05Haugesund SK 874p
9.Tale Børsheim Tønsager05Stavanger SK 869p
10.Katrin Alle05Sandnes SLK 857p
11.Karoline Wilhelmsen Steen05Stavanger SK 854p
11.Andrea Sædberg Clementsen05Stavanger SK 854p
13.Freja Christensen Oftedal05Sandnes SLK 849p
14.Mira Johansson Miljeteig05Bergens SC 847p
15.Jenny Hustrulid05Stavanger SK 843p
15.Kjerstin Sofie Ur Fotland05Bryne SK 843p
17.Astrid Sofie Berland05Sandnes SLK 841p
18.Andrea Antun Mikkelsen05Arna SLK 837p
19.Sofia Jakobsen Hinnaland05Bryne SK 814p
20.Tuva Bore05Sandnes SLK 793p
21.Lea Småland05Arna SLK 784p
22.Emilie Uppheim05Bergens SC 781p
23.Erle Rykkje Larsen05Haugesund SK 684p
24.Nynke Martine Hoekstra05Stavanger SK 379p

Klasse 2006
1.Sara Larsen06Karmøy SK 1003p
2.Leah Emilie Stensaker Nilsen06Vestkantsvømmerne 968p
3.Amanda Malde Carlsen06Sola SK 958p
4.Linnea Solsvik06Vestkantsvømmerne 937p
5.Haide Nikelis06Karmøy SK 820p
6.Marie Ystrøm Lærdal06Stavanger SK 801p
7.Eline Hetland06Sandnes SLK 767p
8.Mina Medhaug Rossebø06Karmøy SK 761p
9.Runa Sæterdal Winther06Bryne SK 736p
10.Ingrid Ree Bakken06Klepp SSK 693p
11.Helene Instebø06Karmøy SK 675p
12.Ida Hognestad Liland06Bryne SK 669p
13.Isobel Nævdal Indresand06Arna SLK 655p
14.Oline Hestad Thunæs06Bergen SLK 637p
15.Bertine Landeråen Hess06Øyane SK 635p
16.Lotte-Le Lindefjell06Frisinn SK 630p
17.Anna Larsen Serigstad06Bryne SK 628p
18.Julie Amdal06Sandnes SLK 618p
19.Vilde Lillefosse06Bergen SLK 600p
20.Norah Alice L. Rasmussen06Åstveit SK 582p
21.Bertine Marie Strøm06Øyane SK 577p
22.Sanna Hagen Brekke06Arna SLK 542p
23.Melanija Silina06Bergen SLK 529p
24.Thea Johansen Våge06Austevoll SK 363p

Klasse 2007
1.Emilie Bentzen07Sandnes SLK 808p
2.Elida Rykkje Larsen07Haugesund SK 764p
3.Melani Klicek07Åstveit SK 763p
4.Hedda Odland07Haugesund SK 713p
5.Sigrid Jåtten 07Frisinn SK 666p
6.Mille Christensen Oftedal07Sandnes SLK 640p
7.Alise Sofie Pettersen07Bergen SLK 620p
8.Jovana Marinova07Stavanger SK 619p
9.Sara Rotseth07Bergen SLK 566p
10.Ingvild Bjørgen Gregersen07IL Solid 546p
11.Leah Steinsland Mapfumba07Bryne SK 522p
12.Live Braut07Klepp SSK 515p
13.Regine Sørheim Øgård07IL Solid 503p
14.Rebekka Kvaal07Øyane SK 492p
15.Sunniva Skrede Hallanger07Førde IL 480p
16.Benedicte L. Aabakken07Delfana 472p
17.Anna Mowinckel Haukedal07Bergens SC 470p
18.Vilde Arefjord Elholm07Vestkantsvømmerne 468p
19.Mari Fjogstad Tobiassen07Bryne SK 451p
20.Serina Marie Grøndal07Frisinn SK 449p
21.Silvia Patricia V. Hufthammer07Austevoll SK 409p
22.Nora Valland Sokki07Åstveit SK 405p
23.Anna Bracke07Åstveit SK 402p
24.Fie Othilie Søgaard07Sandnes SLK 400p
25.Klara Nilsen07Austevoll SK 399p
26.Sarah Hatteland Krog07Klepp SSK 393p
26.Anna Sigdestad07Vestkantsvømmerne 393p
28.Mariam Ivanova Moralieva07Stavanger SK 391p
29.Emilie Madelen Hvidsten07Stavanger SK 383p
29.Hedda Skjærven Aas07Delfana 383p
31.Katerina Mikhaleva07Vestkantsvømmerne 380p
32.Mia Sørvik07Austevoll SK 375p
33.Ida Christine Vad07IL Solid 340p
34.Vilde Scheflo Kvåle07Førde IL 331p
35.Miriam Angelica Tofting07Vestkantsvømmerne 320p
36.Lykke Madelen Teige07Vestkantsvømmerne 317p
37.Maren Herland Thomassen07Arna SLK 310p
38.Eirin Vestersjø-Smistad07Stavanger SK 278p
39.Live Beate Ekenes Haug07Åstveit SK 267p
40.Anastasia de Klerk07Sola SK 263p
40.Jenny Bjørkhaug07Førde IL 263p
42.Iselin Storebø Nord07Austevoll SK 237p
43.Amanda Christiansen Totland07Bergens SC 213p
44.Dina Pleym Grønhaug07Bergen SLK 198p
45.Vilde Kristensen Kittelsaa07Delfana 195p
46.Emilie Førre Askeland07Haugesund SK 193p
47.Mina Holen07Klepp SSK 177p
48.Maren Hauge07Arna SLK 69p

Klasse 2008
1.Vilde Matland08Delfana 526p
2.Hennie Braastad Orre08Klepp SSK 457p
3.Hannah Sophie Vietheer08Delfana 430p
4.Synne Onsøien08Åstveit SK 412p
5.Elise Uppheim08Øyane SK 398p
6.Eirill Sollesnes Holum08Bergens SC 396p
7.Astrid Tveit Haavind08Delfana 382p
8.Kristina Sunde08Klepp SSK 375p
9.Karen Knutsen Klepp08Stavanger SK 371p
9.Olivia Green08Haugesund SK 371p
11.Lara Biljan08Delfana 365p
12.Maria Keller-Kvam08Delfana 342p
13.Oda Helen Utseth Gangstø08Karmøy SK 341p
14.Sina Aasebø08Bergen SLK 304p
15.Emilia Totland Osa08Vestkantsvømmerne 275p
16.Malin Tørresdal08Haugesund SK 268p
17.Karen Tveiten Zahl08Delfana 262p
18.Ingeborg Torgersen08Vestkantsvømmerne 248p
19.Isa Mari Hagfjäll-Lande08Karmøy SK 243p
20.Agathe Hvidsten08Førde IL 239p
21.Kaia Maldal08Klepp SSK 236p
22.Ingrid Elise Eiken Aasen08Åstveit SK 234p
23.Marthine Thomassen08Klepp SSK 202p
24.Elinor Skancke Eriksen08Haugesund SK 195p
25.Serine Thomassen08Klepp SSK 186p
Dina Aune-Scott08Bergen SLKBrutt

Herrer

Klasse 2003
1.Jon Jøntvedt03Bryne SK 1319p
2.Brage Ree Bakken03Klepp SSK 1059p
3.Aleksander Henning Grønfur03Karmøy SK 1045p
4.Stian Aleksander F. Pettersen03Stavanger SK 1030p
5.Aleksander Sørebø03Bergensvømmerne 1011p
6.Fredrik Holm03Sandnes SLK 985p
7.Andreas Ramsvik03Vestkantsvømmerne 981p
8.Balder Sollesnes Holum03Bergens SC 958p
9.Odin Hildebrandt-Paulin03Stord Symjing 952p
10.Jonas Thorbjørnsen Hinna03Bergensvømmerne 950p
11.Andreas Getz Bjartland03Vestkantsvømmerne 906p
12.Christopher William J. Skar03Bergen SLK 901p
13.Nikodem Artur Wiktorowicz03Arna SLK 838p
14.Keilani Len Eritsland Loren03Haugesund SK 804p
15.Brynjar Vigrestad03IL Trio 777p
16.Theodoros Xenakis03Bergens SC 755p
17.Ask Moum03Arna SLK 738p
18.Anders Rye Brekkhus03Delfana 734p
19.Mathias Saltnes Urdal03Delfana 718p
20.Ørjan Westre03Karmøy SK 715p
21.Henrik Bakke03Jørpeland SK 702p
22.Harald Aakre Hansen03Jørpeland SK 679p
23.Henrik Stubhaug03Førde IL 665p
24.Joseph Haakon Muki Kititi03Vestkantsvømmerne 657p

Klasse 2004
1.Dennis Gjesdal Hillesund04Sandnes SLK 1080p
2.Alfred Laurentius Twijnstra04Frisinn SK 905p
3.Magnus Jåtten04Frisinn SK 902p
4.Reinert Solheim Erland04Førde IL 864p
5.Daniel Kongsvik Vindfjell04Eid SK 827p
6.Arn Chenqiang S. Andreassen04Bergens SC 817p
7.Martin Andreassen04Frisinn SK 815p
8.Mads Samdal-Hanssen04Haugesund SK 812p
9.Kristian Olaisen04Haugesund SK 804p
10.Benjamin Blom04Arna SLK 799p
11.Johan Instebø04Karmøy SK 791p
12.Sondre Antonsen Breivik04Stavanger SK 762p
13.Eskil Solberg Holm04Karmøy SK 744p
14.Markus Messmer04Klepp SSK 734p
14.Henrik Hodne Eliassen04Delfana 734p
16.Brede Sørdal04Egersund SK 709p
17.Eivind Mjelde Myhr04Åstveit SK 683p
18.Lars Isdahl Føyen04Stord Symjing 669p
18.Tobias E. Samuelsen04Stord Symjing 669p
18.Torje Line04Bryne SK 669p
21.Morris Franz04Stavanger SK 638p
22.Oliver Nathanael J. Øksland04Førde IL 625p
23.Simen Furesund Grimeland04Førde IL 613p
24.Adrian Roll-Christiansen04Åstveit SK 282p

Klasse 2005
1.Emil Austevoll Harlem05Os Svømmeklubb 949p
2.Simen Klausen Klungland05Bryne SK 884p
3.Tønnes Valvik Tønnessen05Stord Symjing 843p
4.Steffen French05Sandnes SLK 828p
5.Adrian Larsen Hammer05Vestkantsvømmerne 801p
6.Elias Stangeland05Stavanger SK 777p
7.Jonathan Andres Calderon05Stavanger SK 769p
8.Amund Frøyland-Jensen05Karmøy SK 755p
9.Didrik Gudding05Stord Symjing 739p
10.Anders Scheflo Kvåle05Førde IL 720p
11.Ole Riska05Sandnes SLK 711p
12.Trym Stendalen05Delfana 684p
13.Ghanesh Rajkumar05Bergens SC 680p
14.Filip Kvilekval Bentzen05Sandnes SLK 656p
15.Nikolai Johan Dale05Vestkantsvømmerne 655p
16.Endre Teikari Bøe05Haugesund SK 651p
17.Lukas Krohn-Dale05Bergens SC 626p
18.Sindre Sele05Sandnes SLK 625p
19.Mats Lea Monslaup05Stavanger SK 619p
20.Christian Ragnar Grønfur05Karmøy SK 607p
21.Daniel Øyvind Veltman05Sandnes SLK 585p
22.Sverre Junge05Klepp SSK 566p
23.Kjetil Breivik05Bergens SC 502p
24.Ulrik Peter Franz05Stavanger SK 324p

Klasse 2006
1.Andreas Sigvaldsen06Stavanger SK 989p
2.Aksel Krüger-Larsen06Stavanger SK 721p
3.Collin Scott van der Hoff06Sola SK 613p
4.Tomas Eiane06Sandnes SLK 608p
4.Sebastian Rosnes06Øyane SK 608p
4.Tobias Fjellheim06Sandnes SLK 608p
7.Emil Oseland Heigre06Bryne SK 607p
8.Even Saltnes Urdal06Delfana 602p
9.Thomas Småvik06Stavanger SK 591p
10.Lazar Dinkov Manchev06Karmøy SK 570p
11.Åsmund Sunde Henriksen06Delfana 535p
12.Ewan André Lambton06Stavanger SK 532p
13.Andri Thorir Sigthorsson06IL Trio 526p
14.Simen Schmitz-Lund06Sola SK 512p
15.Leander Haver Schmidt06Frisinn SK 476p
16.William I. Pereira-Nielsen06Øyane SK 473p
17.Oscar Benjamin G. Owen06Sandnes SLK 466p
18.Sondre Førde Valle06Os Svømmeklubb 440p
19.Ludvik Guldhav06Førde IL 435p
20.Sindre Derit Haarstad06Os Svømmeklubb 426p
21.Einar Liland Thiis06Delfana 418p
22.Santiago Delgado06Arna SLK 407p
23.Rio Nesse Roberts06Øyane SK 384p
24.Andreas Kovdal06Bryne SK 276p

Klasse 2007
1.Sebastian Isaksen07Delfana 573p
2.Daniel Rumenov Marinov07Bergen SLK 532p
3.Torkil Sjøgren Ursin07Sandnes SLK 505p
4.Kristoffer Krey07Delfana 486p
5.Thomas Wilhelmsen Steen07Stavanger SK 441p
6.Ole Hestad Thunæs07Bergen SLK 439p
7.Daniel Nicholas A. Kjellsen07Stavanger SK 419p
8.Leander Berg07Delfana 408p
9.Robert Leander V. L. Hansen07Bergen SLK 365p
10.Mikkel Henne Myklatun07Vestkantsvømmerne 363p
11.Vetle Haram Malterud07Førde IL 328p
12.Elvar Thor Arnarsson07Delfana 325p
13.Oliver James T. Robinson07Delfana 301p
14.Oskar Ur Fotland07Bryne SK 289p
15.Sondre Njaa Risa07Sandnes SLK 274p
16.Mathias Greve-Isdahl Mohn07Delfana 269p
17.Henrik Rossemyr07Sandnes SLK 261p
18.Erik Hole07Delfana 258p
19.Noah Harboe07Klepp SSK 244p
20.Håvard Hoell07Haugesund SK 224p
21.Eirik Westre07Karmøy SK 207p
22.Ole Tobias Mikkelborg Sjo07Øyane SK 183p

Klasse 2008
1.Jakob Austevoll Harlem08Os Svømmeklubb 406p
2.Aksel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 390p
3.Mikkel Nordgård Lunde08Sandnes SLK 346p
4.Simon Storrø Edvinsen08Øyane SK 340p
5.Kristian Haugetun08Åstveit SK 315p
6.Erik Otto08Bryne SK 307p
7.Emil Nistad Westermoen08Sandnes SLK 282p
8.Petter Rogdeberg Kristiansen08Delfana 272p
9.Niklas Matheo Bringsli Midtun08Arna SLK 231p
10.Stian Jårvik08Bergen SLK 214p
11.Omar Elhariry08Stavanger SK 78p
Bendik Andersen Håland08Førde ILBrutt