Resultater fra NM Langbane 2018
Medaljeoversikt junior:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleAstrid Julie HalvorsenEline VikJohanne Heines Pettersen
Skjetten SvømmingSandnes SLKSandnes SLK
Tid: 4.56,37Tid: 5.00,21Tid: 5.06,16
Øvelse 2. 400m fri, herrer - ForsøkPatrick TothMats AndersenSondre Saltnes Urdal
Lambertseter SKLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 4.01,35Tid: 4.03,34Tid: 4.05,05
Øvelse 3. 100m bryst, damer - ForsøkEva KummenStine Omdahl PetersenEva Isabel Erbe
Lambertseter SKBærumsvømmerneSK Speed
Tid: 1.11,01Tid: 1.13,52Tid: 1.14,02
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasAndré GregussenSindre Pleym Olsen
BærumsvømmerneOI SvømmingBS/Delfana
Tid: 54,85Tid: 56,31Tid: 57,06
Øvelse 5. 200m fri, damer - ForsøkMalene RypestølMarte LøvbergMaria Storstein
SK Team Sør/VSLKLambertseter SKKarmøy SK
Tid: 2.03,50Tid: 2.04,80Tid: 2.05,78
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - ForsøkPatrick TothOle Marius Rist JensenSimen Vik
Lambertseter SKSK Team Sør/KSASandnes SLK
Tid: 2.07,38Tid: 2.09,57Tid: 2.12,24
Øvelse 7. 50m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølAstrid Julie Halvorsen
BærumsvømmerneSK Team Sør/VSLKSkjetten Svømming
Tid: 29,69Tid: 30,19Tid: 30,79
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - ForsøkAndre Klippenberg GrindheimTomoe Zenimoto HvasNikolai Sørebø
Hamar ILBærumsvømmerneBS/Åstveit
Tid: 28,47Tid: 28,96Tid: 30,00
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.OI Svømming J1 jr.Glitre SK J1 jr.
Lambertseter SKOI SvømmingGlitre SK
Tid: 3.57,53Tid: 3.58,46Tid: 3.59,24
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - JuniorStavanger SK G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.Bergensv. G1 jr.
Stavanger SKLambertseter SKBergensvømmerne
Tid: 7.50,38Tid: 7.50,48Tid: 7.55,75
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - ForsøkAndré GregussenSondre Saltnes UrdalMagnus Ouren
OI SvømmingBS/DelfanaLambertseter SK
Tid: 2.06,70Tid: 2.08,26Tid: 2.10,49
Øvelse 12. 50m fri, damer - ForsøkKristine Bjellvåg BraathenJenny HaldenVictoria Bergeli
BærumsvømmerneGlitre SK/BKGlitre SK/DSK
Tid: 26,82Tid: 26,88Tid: 27,05
Øvelse 13. 100m fri, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasTruls WigdelMattis Grindalen Svendsen
BærumsvømmerneStavanger SKKongstensvømmerne
Tid: 50,62Tid: 52,70Tid: 53,35
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - ForsøkAstrid Julie HalvorsenOline Koolen BjerketvedtAugusta Lenéa Remøy
Skjetten SvømmingSarpsborg ILLambertseter SK
Tid: 2.19,84Tid: 2.20,30Tid: 2.23,99
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - ForsøkAndre Klippenberg GrindheimNikolai SørebøOle Marius Rist Jensen
Hamar ILBS/ÅstveitSK Team Sør/KSA
Tid: 2.21,84Tid: 2.23,22Tid: 2.26,15
Øvelse 16. 100m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølAstrid Julie Halvorsen
BærumsvømmerneSK Team Sør/VSLKSkjetten Svømming
Tid: 1.03,52Tid: 1.04,70Tid: 1.05,69
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasBrian BenzingTruls Wigdel
BærumsvømmerneOI SvømmingStavanger SK
Tid: 24,79Tid: 25,55Tid: 25,60
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMalene RypestølMaria StorsteinAstrid Julie Halvorsen
SK Team Sør/VSLKKarmøy SKSkjetten Svømming
Tid: 8.55,72Tid: 8.55,92Tid: 9.09,86
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finalePatrick TothSondre Saltnes UrdalArild Degerstrøm
Lambertseter SKBS/DelfanaHaugesund SK
Tid: 15.59,66Tid: 16.24,20Tid: 16.45,76
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Bærumsv J1 jr.OI Svømming J1 jr.
Lambertseter SKBærumsvømmerneOI Svømming
Tid: 4.15,50Tid: 4.23,08Tid: 4.25,22
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finalePatrick TothSondre Saltnes UrdalOle Marius Rist Jensen
Lambertseter SKBS/DelfanaSK Team Sør/KSA
Tid: 4.29,55Tid: 4.38,06Tid: 4.38,73
Øvelse 22. 400m fri, damer - ForsøkMalene RypestølMaria StorsteinUljana Gorlova
SK Team Sør/VSLKKarmøy SKLambertseter SK
Tid: 4.21,19Tid: 4.23,16Tid: 4.31,53
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasAndre Klippenberg GrindheimBengt Vang
BærumsvømmerneHamar ILOI Svømming
Tid: 1.04,20Tid: 1.04,46Tid: 1.06,75
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - ForsøkJenny HaldenAugusta Lenéa RemøyMarthe Cecilie Willumsen
Glitre SK/BKLambertseter SKStavanger SK
Tid: 1.02,77Tid: 1.03,19Tid: 1.03,63
Øvelse 25. 200m fri, herrer - ForsøkTruls WigdelSondre Saltnes UrdalMattis Grindalen Svendsen
Stavanger SKBS/DelfanaKongstensvømmerne
Tid: 1.53,93Tid: 1.54,58Tid: 1.56,39
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - ForsøkMalene RypestølMarte LøvbergAstrid Julie Halvorsen
SK Team Sør/VSLKLambertseter SKSkjetten Svømming
Tid: 2.19,43Tid: 2.21,92Tid: 2.24,12
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasSimon MoeSondre Saltnes Urdal
BærumsvømmerneVestbyen TrondheimBS/Delfana
Tid: 26,41Tid: 27,31Tid: 27,62
Øvelse 28. 50m bryst, damer - ForsøkStine Omdahl PetersenEva KummenJohanne Heines Pettersen
BærumsvømmerneLambertseter SKSandnes SLK
Tid: 33,37Tid: 33,50Tid: 33,76
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - JuniorBergensv. G1 jr.Stavanger SK G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BergensvømmerneStavanger SKLambertseter SK
Tid: 3.33,22Tid: 3.34,22Tid: 3.36,86
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Sandnes SLK J1 jr.SK Team Sør J1 jr.
Lambertseter SKSandnes SLKSK Team Sør
Tid: 8.39,84Tid: 8.45,16Tid: 8.46,50
Øvelse 31. 200m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningAstrid Julie HalvorsenMelina Holtan
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.17,61Tid: 2.23,20Tid: 2.26,10
Øvelse 32. 50m fri, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasSimon MoeMattis Grindalen Svendsen
BærumsvømmerneVestbyen TrondheimKongstensvømmerne
Tid: 23,71Tid: 24,33Tid: 24,56
Øvelse 33. 100m fri, damer - ForsøkJenny HaldenMarte LøvbergSynne Hovden Eidheim
Glitre SK/BKLambertseter SKBergens SLK
Tid: 57,49Tid: 57,64Tid: 58,47
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - ForsøkAdam FedorcsakPatrick TothSindre Pleym Olsen
OI SvømmingLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 2.07,12Tid: 2.07,34Tid: 2.08,75
Øvelse 35. 200m bryst, damer - ForsøkEva KummenEva Isabel ErbeHelene Baxter
Lambertseter SKSK SpeedStavanger SK
Tid: 2.32,82Tid: 2.39,50Tid: 2.42,15
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasAndré GregussenSimon Moe
BærumsvømmerneOI SvømmingVestbyen Trondheim
Tid: 57,45Tid: 58,52Tid: 58,55
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - ForsøkJenny HaldenMalene RypestølJenny Dale Gjerstad
Glitre SK/BKSK Team Sør/VSLKVestkantsvømmerne
Tid: 27,67Tid: 28,19Tid: 28,33
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finalePatrick TothChrister MelbergSondre Saltnes Urdal
Lambertseter SKHaldens SKBS/Delfana
Tid: 8.32,07Tid: 8.41,36Tid: 8.41,79
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinAstrid Julie HalvorsenMartine Hallberg
Karmøy SKSkjetten SvømmingSandnes SLK
Tid: 17.21,27Tid: 17.33,58Tid: 17.39,58
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - JuniorBergensv. G1 jr.OI Svømming G1 jr.Bærumsv G1 jr.
BergensvømmerneOI SvømmingBærumsvømmerne
Tid: 3.54,05Tid: 3.55,14Tid: 4.00,68