Resultater fra NM Langbane 2018
Medaljeoversikt:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleAstrid Julie HalvorsenEline VikJohanne Heines Pettersen
Skjetten SvømmingSandnes SLKSandnes SLK
Tid: 4.56,37Tid: 5.00,21Tid: 5.06,16
Øvelse 2. 400m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugPatrick Toth
Skjetten SvømmingStavanger SKLambertseter SK
Tid: 3.48,98Tid: 3.56,05Tid: 4.00,68
Øvelse 3. 100m bryst, damer - FinaleSilje MikkelborgEva KummenStina Kajsa Colleou
Skjetten SvømmingLambertseter SKLambertseter SK
Tid: 1.10,27Tid: 1.11,18Tid: 1.12,08
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - FinaleTomoe Zenimoto HvasMarkus LieJakob Bernstein
BærumsvømmerneBS/ÅstveitBærumsvømmerne
Tid: 53,20Tid: 54,63Tid: 55,78
Øvelse 5. 200m fri, damer - FinaleMaria StorsteinEmilie Nyenget LøvbergStine Lise Stenseth
Karmøy SKBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 2.04,35Tid: 2.04,42Tid: 2.04,51
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - FinaleHalvor Arne BorgstrømPatrick TothOle Marius Rist Jensen
Randaberg ILLambertseter SKSK Team Sør/KSA
Tid: 2.07,67Tid: 2.07,83Tid: 2.08,87
Øvelse 7. 50m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølAstrid Julie Halvorsen
BærumsvømmerneSK Team Sør/VSLKSkjetten Svømming
Tid: 29,29Tid: 30,24Tid: 31,12
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - FinaleAndre Klippenberg GrindheimJørgen Scheie BråthenChristoffer Tofte Haarsaker
Hamar ILLambertseter SKBS/Åstveit
Tid: 28,76Tid: 28,89Tid: 28,90
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Glitre SK J1 sr.OI Svømming J1 sr.
BærumsvømmerneGlitre SKOI Svømming
Tid: 3.52,58Tid: 3.53,84Tid: 3.56,58
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - SeniorStavanger SK G1 sr.Bergensv. G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.
Stavanger SKBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 7.36,09Tid: 7.36,45Tid: 7.46,60
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - FinaleAndré GregussenMagnus OurenDavid Endal
OI SvømmingLambertseter SKSki SK
Tid: 2.06,85Tid: 2.09,25Tid: 2.11,50
Øvelse 12. 50m fri, damer - FinaleSusann BjørnsenKaia Celine HyllandJenny Halden
Setermoen SKGlitre SK/DSKGlitre SK/BK
Tid: 25,98Tid: 26,43Tid: 26,60
Øvelse 13. 100m fri, herrer - FinaleNiksja StojkovskiTomoe Zenimoto HvasRunar Borgen
BærumsvømmerneBærumsvømmerneBodø SK
Tid: 50,60Tid: 50,98Tid: 51,08
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - FinaleEmilie Nyenget LøvbergOline Koolen BjerketvedtAstrid Julie Halvorsen
BærumsvømmerneSarpsborg ILSkjetten Svømming
Tid: 2.16,38Tid: 2.19,33Tid: 2.20,03
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - FinaleChristoffer Tofte HaarsakerAndre Klippenberg GrindheimHalvor Arne Borgstrøm
BS/ÅstveitHamar ILRandaberg IL
Tid: 2.16,02Tid: 2.19,36Tid: 2.23,40
Øvelse 16. 100m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningKlara Eriksson2. plass: Melina Holtan
BærumsvømmerneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 1.03,77Tid: 1.06,56Tid: 1.06,56
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - FinaleNiksja StojkovskiRunar BorgenTomoe Zenimoto Hvas
BærumsvømmerneBodø SKBærumsvømmerne
Tid: 24,21Tid: 24,32Tid: 24,38
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMalene RypestølMaria StorsteinAstrid Julie Halvorsen
SK Team Sør/VSLKKarmøy SKSkjetten Svømming
Tid: 8.55,72Tid: 8.55,92Tid: 9.09,86
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugPatrick Toth
Skjetten SvømmingStavanger SKLambertseter SK
Tid: 14.58,60Tid: 15.49,21Tid: 15.59,66
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.Lambertseter SK J2 sr.
BærumsvømmerneLambertseter SKLambertseter SK
Tid: 4.14,86Tid: 4.15,43Tid: 4.19,80
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenPatrick TothHalvor Arne Borgstrøm
Skjetten SvømmingLambertseter SKRandaberg IL
Tid: 4.23,13Tid: 4.29,55Tid: 4.35,06
Øvelse 22. 400m fri, damer - FinaleMalene RypestølMajken SmithMaria Storstein
SK Team Sør/VSLKBærumsvømmerneKarmøy SK
Tid: 4.18,67Tid: 4.21,14Tid: 4.22,94
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - FinaleJørgen Scheie BråthenChristoffer Tofte HaarsakerThomas A Fardal
Lambertseter SKBS/ÅstveitEgersund SK
Tid: 1.03,63Tid: 1.04,43Tid: 1.04,96
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - FinaleEmilie Nyenget LøvbergJenny HaldenAugusta Lenéa Remøy
BærumsvømmerneGlitre SK/BKLambertseter SK
Tid: 1.00,71Tid: 1.02,14Tid: 1.02,57
Øvelse 25. 200m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenMarkus LieErik Årsland Gidskehaug
Skjetten SvømmingBS/ÅstveitStavanger SK
Tid: 1.50,43Tid: 1.51,77Tid: 1.52,19
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - FinaleMalene RypestølAstrid Julie HalvorsenStina Kajsa Colleou
SK Team Sør/VSLKSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.22,41Tid: 2.23,47Tid: 2.24,13
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - FinaleTomoe Zenimoto HvasPiotr LudwiczakMarkus Lie
BærumsvømmerneKongstensvømmerneBS/Åstveit
Tid: 25,55Tid: 26,26Tid: 26,38
Øvelse 28. 50m bryst, damer - FinaleSusann BjørnsenIngalill Urrang NaustvikSilje Mikkelborg
Setermoen SKBergens SCSkjetten Svømming
Tid: 31,96Tid: 32,94Tid: 33,02
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.
BergensvømmerneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.26,41Tid: 3.29,64Tid: 3.32,99
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.Sandnes SLK J1 sr.
BærumsvømmerneLambertseter SKSandnes SLK
Tid: 8.24,11Tid: 8.37,07Tid: 8.44,59
Øvelse 31. 200m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningAstrid Julie HalvorsenMelina Holtan
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.17,00Tid: 2.23,32Tid: 2.25,48
Øvelse 32. 50m fri, herrer - FinaleNiksja StojkovskiRunar BorgenPiotr Ludwiczak
BærumsvømmerneBodø SKKongstensvømmerne
Tid: 22,80Tid: 23,18Tid: 23,48
Øvelse 33. 100m fri, damer - FinaleSusann BjørnsenJenny HaldenMarte Løvberg
Setermoen SKGlitre SK/BKLambertseter SK
Tid: 56,19Tid: 57,06Tid: 57,13
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - FinalePatrick TothAdam FedorcsakDaniel Farahani
Lambertseter SKOI SvømmingSK Speed
Tid: 2.05,06Tid: 2.07,22Tid: 2.07,54
Øvelse 35. 200m bryst, damer - FinaleStina Kajsa ColleouEva KummenSilje Mikkelborg
Lambertseter SKLambertseter SKSkjetten Svømming
Tid: 2.31,51Tid: 2.32,34Tid: 2.34,39
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - FinaleMarkus LieTomoe Zenimoto HvasSimon Moe
BS/ÅstveitBærumsvømmerneVestbyen Trondheim
Tid: 56,79Tid: 57,83Tid: 58,67
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - FinaleEmilie Nyenget LøvbergSusann BjørnsenJenny Halden
BærumsvømmerneSetermoen SKGlitre SK/BK
Tid: 27,67Tid: 27,69Tid: 27,80
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugHalvor Arne Borgstrøm
Skjetten SvømmingStavanger SKRandaberg IL
Tid: 7.53,91Tid: 8.16,45Tid: 8.25,28
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinAstrid Julie HalvorsenMartine Hallberg
Karmøy SKSkjetten SvømmingSandnes SLK
Tid: 17.21,27Tid: 17.33,58Tid: 17.39,58
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.
BergensvømmerneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.46,32Tid: 3.51,11Tid: 3.52,88