Resultater fra NM Langbane 2017
Medaljeoversikt junior:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleMarte LøvbergAstrid Julie HalvorsenJohanne Heines Pettersen
Lambertseter SKSkjetten SvømmingSandnes SLK
Tid: 4.52,83Tid: 5.00,57Tid: 5.04,26
Øvelse 2. 400m fri, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasSondre Saltnes UrdalDennis Aateigen
BærumsvømmerneBS/DelfanaSK Team Sør/KSA
Tid: 4.03,42Tid: 4.04,78Tid: 4.05,82
Øvelse 3. 100m bryst, damer - ForsøkSilje MikkelborgAriel BraathenEva Kummen
Skjetten SvømmingBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 1.10,57Tid: 1.11,76Tid: 1.12,02
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - ForsøkTruls WigdelNicholas LiaDag Johan Fjelde
Madla SKBærumsvømmerneSki SK
Tid: 55,48Tid: 57,51Tid: 57,67
Øvelse 5. 200m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergMalene RypestølMaria Storstein
Lambertseter SKVarodd SKKarmøy SK
Tid: 2.02,03Tid: 2.04,66Tid: 2.05,36
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasPatrick TothSondre Saltnes Urdal
BærumsvømmerneLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 2.07,55Tid: 2.09,96Tid: 2.10,68
Øvelse 7. 50m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølHedda Øritsland
BærumsvømmerneVarodd SKBærumsvømmerne
Tid: 29,60Tid: 29,73Tid: 30,49
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - ForsøkAndre Klippenberg Grindheim1. plass: Bengt VangAlexander Kopland Borsheim
Lambertseter SKOI SvømmingModum SK
Tid: 29,39Tid: 29,39Tid: 29,85
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Bærumsv J1 jr.Karmøy SK J1 jr.
Lambertseter SKBærumsvømmerneKarmøy SK
Tid: 3.56,20Tid: 3.59,17Tid: 4.03,75
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - JuniorMadla SK G1 jr.SK Team Sør G1 jr.Bergensv. G1 jr.
Madla SKSK Team SørBergensvømmerne
Tid: 7.47,44Tid: 7.54,86Tid: 7.55,77
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - ForsøkAndré GregussenSondre Saltnes UrdalDennis Aateigen
OI SvømmingBS/DelfanaSK Team Sør/KSA
Tid: 2.08,02Tid: 2.08,61Tid: 2.10,46
Øvelse 12. 50m fri, damer - ForsøkKaia Celine HyllandMarte LøvbergKristine Bjellvåg Braathen
Drammen SKLambertseter SKAsker SK
Tid: 25,96Tid: 26,29Tid: 26,70
Øvelse 13. 100m fri, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasTruls WigdelMartin Ross Hemminghyth
BærumsvømmerneMadla SKOI Svømming
Tid: 51,27Tid: 51,75Tid: 52,60
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - ForsøkAstrid Julie HalvorsenOline Koolen BjerketvedtMaria Storstein
Skjetten SvømmingSarpsborg ILKarmøy SK
Tid: 2.20,93Tid: 2.22,25Tid: 2.22,64
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasAndre Klippenberg GrindheimNikolai Sørebø
BærumsvømmerneLambertseter SKBS/Åstveit
Tid: 2.19,26Tid: 2.20,82Tid: 2.23,46
Øvelse 16. 100m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølMelina Holtan
BærumsvømmerneVarodd SKLambertseter SK
Tid: 1.03,41Tid: 1.04,11Tid: 1.06,26
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasNicholas LiaTruls Wigdel
BærumsvømmerneBærumsvømmerneMadla SK
Tid: 24,53Tid: 25,46Tid: 25,67
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinAstrid Julie HalvorsenBenedikte Småvik
Karmøy SKSkjetten SvømmingMadla SK
Tid: 8.57,64Tid: 9.14,17Tid: 9.14,24
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finalePatrick TothSondre Saltnes UrdalTobias Moen Olsen
Lambertseter SKBS/DelfanaVestkantsvømmerne
Tid: 15.56,04Tid: 16.17,42Tid: 16.18,73
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Bærumsv J1 jr.Lambertseter SK J2 jr.
Lambertseter SKBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 4.16,63Tid: 4.22,80Tid: 4.29,36
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finalePatrick TothVegard StraumeFrederik Gjøg
Lambertseter SKBergens SCLambertseter SK
Tid: 4.28,09Tid: 4.36,98Tid: 4.42,21
Øvelse 22. 400m fri, damer - ForsøkMaria StorsteinMarte LøvbergMalene Rypestøl
Karmøy SKLambertseter SKVarodd SK
Tid: 4.21,18Tid: 4.21,41Tid: 4.29,87
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - ForsøkNikolai SørebøAndre Klippenberg GrindheimAlexander Kopland Borsheim
BS/ÅstveitLambertseter SKModum SK
Tid: 1.05,11Tid: 1.05,40Tid: 1.05,76
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - ForsøkHedda Øritsland1. plass: Augusta Lenéa RemøyIne Marie Andersen
BærumsvømmerneLambertseter SKPoseidon
Tid: 1.02,95Tid: 1.02,95Tid: 1.03,33
Øvelse 25. 200m fri, herrer - ForsøkTruls WigdelTomoe Zenimoto HvasSondre Saltnes Urdal
Madla SKBærumsvømmerneBS/Delfana
Tid: 1.50,61Tid: 1.52,21Tid: 1.56,47
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - ForsøkMarte LøvbergMalene RypestølIngeborg Vassbakk Løyning
Lambertseter SKVarodd SKBærumsvømmerne
Tid: 2.21,15Tid: 2.21,40Tid: 2.23,86
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasMartin Ross HemminghythSondre Saltnes Urdal
BærumsvømmerneOI SvømmingBS/Delfana
Tid: 26,10Tid: 26,79Tid: 27,69
Øvelse 28. 50m bryst, damer - ForsøkSilje MikkelborgAriel BraathenJohanne Heines Pettersen
Skjetten SvømmingBergensvømmerneSandnes SLK
Tid: 32,34Tid: 33,09Tid: 33,58
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - JuniorBergensv. G1 jr.OI Svømming G1 jr.Madla SK G1 jr.
BergensvømmerneOI SvømmingMadla SK
Tid: 3.35,09Tid: 3.35,53Tid: 3.35,66
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Karmøy SK J1 jr.Ullensakersv. J1 jr.
Lambertseter SKKarmøy SKUllensakersv
Tid: 8.35,78Tid: 8.40,03Tid: 8.48,02
Øvelse 31. 200m rygg, damer - ForsøkIngeborg Vassbakk LøyningAstrid Julie HalvorsenMelina Holtan
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.17,64Tid: 2.22,40Tid: 2.23,22
Øvelse 32. 50m fri, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasTruls WigdelNicholas Lia
BærumsvømmerneMadla SKBærumsvømmerne
Tid: 23,89Tid: 24,09Tid: 24,14
Øvelse 33. 100m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergKaia Celine HyllandHedda Øritsland
Lambertseter SKDrammen SKBærumsvømmerne
Tid: 56,92Tid: 56,95Tid: 58,85
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - ForsøkPatrick TothJens Petter TurøyAdam Fedorcsak
Lambertseter SKMadla SKOI Svømming
Tid: 2.06,79Tid: 2.06,98Tid: 2.07,90
Øvelse 35. 200m bryst, damer - ForsøkSilje MikkelborgEva KummenAriel Braathen
Skjetten SvømmingLambertseter SKBergensvømmerne
Tid: 2.33,13Tid: 2.34,24Tid: 2.36,81
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - ForsøkTomoe Zenimoto HvasMartin Ross HemminghythAndré Gregussen
BærumsvømmerneOI SvømmingOI Svømming
Tid: 57,69Tid: 58,43Tid: 59,22
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - ForsøkJenny HaldenHedda ØritslandMarte Løvberg
BergkamerateneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 27,97Tid: 28,14Tid: 28,49
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finalePatrick TothSondre Saltnes UrdalJon Jøntvedt
Lambertseter SKBS/DelfanaBryne SK
Tid: 8.23,01Tid: 8.33,03Tid: 8.38,70
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinEline VikMartine Hallberg
Karmøy SKSandnes SLKSandnes SLK
Tid: 17.12,61Tid: 17.35,33Tid: 17.38,45
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - JuniorLambertseter SK G1 jr.OI Svømming G1 jr.Bergensv. G1 jr.
Lambertseter SKOI SvømmingBergensvømmerne
Tid: 3.53,02Tid: 3.53,98Tid: 3.54,85