Resultater fra NM Langbane 2017
Medaljeoversikt:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleMarte LøvbergAstrid Julie HalvorsenJohanne Heines Pettersen
Lambertseter SKSkjetten SvømmingSandnes SLK
Tid: 4.52,83Tid: 5.00,57Tid: 5.04,26
Øvelse 2. 400m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugTomoe Zenimoto Hvas
Skjetten SvømmingMadla SKBærumsvømmerne
Tid: 3.50,02Tid: 3.56,62Tid: 3.57,22
Øvelse 3. 100m bryst, damer - FinaleSilje MikkelborgStina Kajsa ColleouIngalill Urrang Naustvik
Skjetten SvømmingLambertseter SKBergens SC
Tid: 1.09,72Tid: 1.10,37Tid: 1.10,54
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - FinaleSigurd Holten BøenTruls WigdelNiksja Stojkovski
Aalesund SLKMadla SKBærumsvømmerne
Tid: 54,90Tid: 55,38Tid: 55,40
Øvelse 5. 200m fri, damer - FinaleMarte LøvbergStine Lise StensethEmilie Nyenget Løvberg
Lambertseter SKBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 2.02,34Tid: 2.03,03Tid: 2.03,65
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - FinaleTomoe Zenimoto HvasMarkus LieHalvor Arne Borgstrøm
BærumsvømmerneBS/ÅstveitRandaberg IL
Tid: 2.01,78Tid: 2.02,97Tid: 2.05,78
Øvelse 7. 50m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølTone Hartmark Nilsen
BærumsvømmerneVarodd SKSK Team Sør/MSK
Tid: 29,44Tid: 29,55Tid: 30,63
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - FinaleJørgen Scheie BråthenJolann BoveyChristoffer Tofte Haarsaker
Lambertseter SKLambertseter SKBergensvømmerne
Tid: 28,40Tid: 28,43Tid: 28,61
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - SeniorBærumsv J2 sr.Bærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.
BærumsvømmerneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.49,95Tid: 3.51,78Tid: 3.57,14
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - SeniorMadla SK G1 sr.Bergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.
Madla SKBergensvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 7.37,20Tid: 7.42,83Tid: 7.48,90
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - FinaleDennis AateigenSondre Saltnes UrdalAndré Gregussen
SK Team Sør/KSABS/DelfanaOI Svømming
Tid: 2.07,32Tid: 2.07,39Tid: 2.08,04
Øvelse 12. 50m fri, damer - FinaleSusann BjørnsenKaia Celine HyllandMarte Løvberg
Setermoen SKDrammen SKLambertseter SK
Tid: 25,22Tid: 25,99Tid: 26,19
Øvelse 13. 100m fri, herrer - FinaleMarkus LieMartin HammerNiksja Stojkovski
BS/ÅstveitKongstensvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 50,58Tid: 51,26Tid: 51,27
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - FinaleEmilie Nyenget LøvbergAstrid Julie HalvorsenMarthe Cecilie Willumsen
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingMadla SK
Tid: 2.16,54Tid: 2.18,90Tid: 2.22,44
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - FinaleJolann BoveyAndre Klippenberg GrindheimTomoe Zenimoto Hvas
Lambertseter SKLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 2.17,28Tid: 2.20,52Tid: 2.20,77
Øvelse 16. 100m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningMalene RypestølTone Hartmark Nilsen
BærumsvømmerneVarodd SKSK Team Sør/MSK
Tid: 1.02,80Tid: 1.03,51Tid: 1.05,97
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - FinaleTomoe Zenimoto HvasSigurd Holten BøenArmin Porobic
BærumsvømmerneAalesund SLKLambertseter SK
Tid: 24,31Tid: 24,49Tid: 24,63
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinMajken SmithAstrid Julie Halvorsen
Karmøy SKBærumsvømmerneSkjetten Svømming
Tid: 8.57,64Tid: 9.12,61Tid: 9.14,17
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugPatrick Toth
Skjetten SvømmingMadla SKLambertseter SK
Tid: 15.01,03Tid: 15.44,39Tid: 15.56,04
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - SeniorLambertseter SK J1 sr.Bærumsv J1 sr.Bergensv. J1 sr.
Lambertseter SKBærumsvømmerneBergensvømmerne
Tid: 4.14,71Tid: 4.15,93Tid: 4.24,29
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenPatrick TothHalvor Arne Borgstrøm
Skjetten SvømmingLambertseter SKRandaberg IL
Tid: 4.27,73Tid: 4.28,09Tid: 4.31,27
Øvelse 22. 400m fri, damer - FinaleMarte LøvbergMaria StorsteinStine Lise Stenseth
Lambertseter SKKarmøy SKBærumsvømmerne
Tid: 4.21,16Tid: 4.21,17Tid: 4.23,17
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - FinaleJolann BoveyChristoffer Tofte HaarsakerAndre Klippenberg Grindheim
Lambertseter SKBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 1.02,55Tid: 1.02,82Tid: 1.04,70
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - FinaleEmilie Nyenget LøvbergAugusta Lenéa RemøyIne Marie Andersen
BærumsvømmerneLambertseter SKPoseidon
Tid: 1.00,70Tid: 1.03,12Tid: 1.03,64
Øvelse 25. 200m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenMarkus LieTruls Wigdel
Skjetten SvømmingBS/ÅstveitMadla SK
Tid: 1.49,73Tid: 1.50,07Tid: 1.51,63
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - FinaleMarte LøvbergMalene RypestølStina Kajsa Colleou
Lambertseter SKVarodd SKLambertseter SK
Tid: 2.19,73Tid: 2.21,60Tid: 2.23,08
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - FinaleMarkus LieArmin PorobicMartin Ross Hemminghyth3. plass: Tomoe Zenimoto Hvas
BS/ÅstveitLambertseter SKOI SvømmingBærumsvømmerne
Tid: 26,12Tid: 26,25Tid: 26,35Tid: 26,35
Øvelse 28. 50m bryst, damer - FinaleSusann BjørnsenIngalill Urrang NaustvikSilje Mikkelborg
Setermoen SKBergens SCSkjetten Svømming
Tid: 31,39Tid: 32,21Tid: 32,38
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - SeniorBærumsv G1 sr.Bergensv. G1 sr.Bergens SC G1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneBergens SC
Tid: 3.26,22Tid: 3.27,54Tid: 3.28,76
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - SeniorBærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.Bærumsv J2 sr.
BærumsvømmerneLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 8.22,40Tid: 8.34,54Tid: 8.39,77
Øvelse 31. 200m rygg, damer - FinaleIngeborg Vassbakk LøyningAstrid Julie HalvorsenMelina Holtan
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.15,25Tid: 2.18,49Tid: 2.21,50
Øvelse 32. 50m fri, herrer - FinaleHåkon Wulf HaugenChristian TronvollNiksja Stojkovski
Bergens SCBergensvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 23,04Tid: 23,17Tid: 23,18
Øvelse 33. 100m fri, damer - FinaleSusann BjørnsenMarte LøvbergKaia Celine Hylland
Setermoen SKLambertseter SKDrammen SK
Tid: 55,61Tid: 56,29Tid: 57,31
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - FinalePatrick TothJakob BernsteinOle-Mikal Fløgstad
Lambertseter SKBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 2.05,36Tid: 2.05,43Tid: 2.07,22
Øvelse 35. 200m bryst, damer - FinaleStina Kajsa ColleouSilje MikkelborgEva Kummen
Lambertseter SKSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.28,70Tid: 2.31,40Tid: 2.34,81
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - FinaleMarkus LieTomoe Zenimoto HvasMartin Ross Hemminghyth
BS/ÅstveitBærumsvømmerneOI Svømming
Tid: 55,93Tid: 56,93Tid: 59,20
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - FinaleSusann BjørnsenElise Næss OlsenEmilie Nyenget Løvberg
Setermoen SKBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 27,04Tid: 27,17Tid: 27,60
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugHalvor Arne Borgstrøm
Skjetten SvømmingMadla SKRandaberg IL
Tid: 7.54,87Tid: 8.14,29Tid: 8.22,99
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinEline VikMartine Hallberg
Karmøy SKSandnes SLKSandnes SLK
Tid: 17.12,61Tid: 17.35,33Tid: 17.38,45
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - SeniorBærumsv G1 sr.Bergensv. G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.45,93Tid: 3.46,14Tid: 3.46,67