Resultater fra NM Langbane 2015
Medaljeoversikt junior:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleSofie ReisænenAstrid Julie HalvorsenAmalie Thorstensen
Vågsbygd SLKSkjetten SvømmingVågsbygd SLK
Tid: 4.59,64Tid: 5.00,45Tid: 5.00,48
Øvelse 2. 400m fri, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTruls WigdelErik Årsland Gidskehaug
Skjetten SvømmingMadla SKMadla SK
Tid: 3.55,97Tid: 3.57,45Tid: 3.59,39
Øvelse 3. 100m bryst, damer - ForsøkMaria D AltmannSilje MikkelborgAriel Braathen
Harstad SKSkjetten SvømmingBergens SC
Tid: 1.10,79Tid: 1.11,30Tid: 1.11,40
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - ForsøkSander SivertsenSigurd Holten BøenBragi Snær Hallsson
Bergens SCAalesund SLKHammerfest SLK
Tid: 56,15Tid: 56,43Tid: 56,52
Øvelse 5. 200m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergKlara FarkasMajken Smith
Lambertseter SKBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 2.04,21Tid: 2.05,04Tid: 2.05,28
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTomoe Zenimoto HvasHalvor Arne Borgstrøm
Skjetten SvømmingBærumsvømmerneRandaberg IL
Tid: 2.08,32Tid: 2.09,21Tid: 2.10,40
Øvelse 7. 50m rygg, damer - ForsøkElise Næss OlsenGrethe TendenNatalie Kosiander
BærumsvømmerneBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 29,78Tid: 30,51Tid: 31,19
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - ForsøkAndre Klippenberg GrindheimThomas A FardalMads Henry Steinland
Karmøy SKEgersund SKBærumsvømmerne
Tid: 29,39Tid: 29,63Tid: 29,66
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Asker SK J1 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKAsker SK
Tid: 3.51,27Tid: 3.55,42Tid: 4.00,05
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - JuniorMadla SK G1 jr.Aalesund SLK G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
Madla SKAalesund SLKLambertseter SK
Tid: 7.41,94Tid: 7.48,98Tid: 7.51,24
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - ForsøkBragi Snær HallssonHenrik ChristiansenDennis Aateigen
Hammerfest SLKSkjetten SvømmingKristiansand SA
Tid: 2.09,13Tid: 2.10,00Tid: 2.11,53
Øvelse 12. 50m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergElise Næss OlsenRenate Knutsen
Lambertseter SKBærumsvømmerneVågsbygd SLK
Tid: 26,20Tid: 26,63Tid: 26,96
Øvelse 13. 100m fri, herrer - ForsøkMarius Solaat RødlandPeter ArnetHåkon Wulf Haugen
Bergens SCLambertseter SKBergens SC
Tid: 51,25Tid: 51,55Tid: 51,59
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - ForsøkKlara FarkasAugusta Lenéa RemøyEmilie Olsen Bakke
BærumsvømmerneLambertseter SKAsker SK
Tid: 2.18,54Tid: 2.21,38Tid: 2.23,64
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTomoe Zenimoto HvasAndre Klippenberg Grindheim
Skjetten SvømmingBærumsvømmerneKarmøy SK
Tid: 2.21,35Tid: 2.21,93Tid: 2.22,23
Øvelse 16. 100m rygg, damer - ForsøkGrethe TendenAstrid Julie HalvorsenNatalie Kosiander
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingBærumsvømmerne
Tid: 1.06,42Tid: 1.06,81Tid: 1.06,99
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - ForsøkArmin PorobicMarius Solaat RødlandSigurd Holten Bøen
Lambertseter SKBergens SCAalesund SLK
Tid: 24,50Tid: 24,83Tid: 25,19
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMajken SmithAstrid Julie HalvorsenMaria Storstein
BærumsvømmerneSkjetten SvømmingKarmøy SK
Tid: 9.04,56Tid: 9.08,31Tid: 9.08,56
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenTruls WigdelOle Martin Bjørlykke
Skjetten SvømmingMadla SKAalesund SLK
Tid: 15.13,83Tid: 15.41,08Tid: 15.41,46
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Bergens SC J1 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKBergens SC
Tid: 4.18,26Tid: 4.21,98Tid: 4.23,23
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeVegard Straume
Skjetten SvømmingAalesund SLKBergens SC
Tid: 4.23,72Tid: 4.35,75Tid: 4.39,03
Øvelse 22. 400m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergMajken SmithMalene M. Pedersen
Lambertseter SKBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 4.25,95Tid: 4.26,04Tid: 4.29,04
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - ForsøkAndre Klippenberg GrindheimThomas A FardalJohannes Aagaard-Nilsen Wiik
Karmøy SKEgersund SKLarvik SK
Tid: 1.04,77Tid: 1.05,68Tid: 1.05,75
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - ForsøkKlara FarkasElise Næss OlsenIngrid Svan Kjær
BærumsvømmerneBærumsvømmerneLarvik SK
Tid: 1.01,64Tid: 1.02,06Tid: 1.03,06
Øvelse 25. 200m fri, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTruls WigdelKnut Oscar Skipperud
Skjetten SvømmingMadla SKLambertseter SK
Tid: 1.51,29Tid: 1.52,71Tid: 1.53,81
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - ForsøkAmalie ThorstensenSofie ReisænenSilje Mikkelborg
Vågsbygd SLKVågsbygd SLKSkjetten Svømming
Tid: 2.21,28Tid: 2.23,12Tid: 2.24,26
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - ForsøkArmin PorobicMarius Solaat RødlandMartin Ross Hemminghyth
Lambertseter SKBergens SCOslo IL
Tid: 26,14Tid: 26,81Tid: 27,70
Øvelse 28. 50m bryst, damer - ForsøkMaria D AltmannSilje MikkelborgAriel Braathen
Harstad SKSkjetten SvømmingBergens SC
Tid: 32,15Tid: 32,36Tid: 32,51
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - JuniorBergens SC G1 jr.Madla SK G1 jr.Aalesund SLK G1 jr.
Bergens SCMadla SKAalesund SLK
Tid: 3.28,62Tid: 3.32,88Tid: 3.34,80
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Bergensv. J1 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKBergensvømmerne
Tid: 8.30,82Tid: 8.36,83Tid: 8.49,14
Øvelse 31. 200m rygg, damer - ForsøkAstrid Julie HalvorsenInger-Ane Sætra SchefteMalene Fjeldstad
Skjetten SvømmingKolbotn ILTromsø SK
Tid: 2.23,82Tid: 2.24,90Tid: 2.26,65
Øvelse 32. 50m fri, herrer - ForsøkHåkon Wulf HaugenArmin PorobicPeter Arnet
Bergens SCLambertseter SKLambertseter SK
Tid: 23,08Tid: 23,60Tid: 23,73
Øvelse 33. 100m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergAleksandra Røys StrandenEmilie Lie Mathisen
Lambertseter SKAsker SKBergens SC
Tid: 57,66Tid: 58,89Tid: 59,02
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTruls WigdelVegard Straume
Skjetten SvømmingMadla SKBergens SC
Tid: 2.06,03Tid: 2.06,92Tid: 2.10,61
Øvelse 35. 200m bryst, damer - ForsøkSilje MikkelborgAriel BraathenCeline Hilton
Skjetten SvømmingBergens SCLambertseter SK
Tid: 2.34,57Tid: 2.35,39Tid: 2.37,27
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - ForsøkArmin PorobicBragi Snær Hallsson2. plass: Eirik Frestad
Lambertseter SKHammerfest SLKKristiansand SA
Tid: 56,88Tid: 59,55Tid: 59,55
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - ForsøkHedda ØritslandInger-Ane Sætra SchefteElida Hole3. plass: Tuva Tronstad
BærumsvømmerneKolbotn ILBergens SCVågsbygd SLK
Tid: 28,07Tid: 28,33Tid: 28,40Tid: 28,40
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Skjetten SvømmingAalesund SLKMadla SK
Tid: 7.59,71Tid: 8.18,55Tid: 8.22,48
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleMaria StorsteinSilje Mari BjørlykkeMajken Smith
Karmøy SKAalesund SLKBærumsvømmerne
Tid: 17.34,02Tid: 17.36,14Tid: 17.49,37
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - JuniorBergens SC G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.Bærumsv G1 jr.
Bergens SCLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 3.54,24Tid: 3.59,83Tid: 3.59,88