Resultater fra NM Langbane 2014
Medaljeoversikt junior:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleSofie ReisænenElin HauglandAmalie Thorstensen
Vågsbygd SLKBS/DelfanaVågsbygd SLK
Tid: 5.00,27Tid: 5.05,61Tid: 5.06,25
Øvelse 2. 400m fri, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugOle Martin Bjørlykke
Lørenskog/RælingenMadla SKAalesund SLK
Tid: 3.57,11Tid: 4.00,50Tid: 4.04,81
Øvelse 3. 100m bryst, damer - ForsøkSofie ReisænenSilje MikkelborgStina Heimnes
Vågsbygd SLKSkjetten SvømmingBS/Åstveit
Tid: 1.12,00Tid: 1.12,40Tid: 1.13,21
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - ForsøkMarius Solaat RødlandSander SivertsenEirik Nielsen
VestkantsvømmerneBergens SCVestkantsvømmerne
Tid: 55,95Tid: 56,43Tid: 56,56
Øvelse 5. 200m fri, damer - ForsøkMarte LøvbergKlara FarkasMaria Thompson Clausen
Lambertseter SKBærumsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 2.06,20Tid: 2.06,46Tid: 2.06,70
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - ForsøkMarkus LieHenrik ChristiansenOle-Mikal Fløgstad
BS/ÅstveitLørenskog/RælingenUllensakersv
Tid: 2.06,39Tid: 2.07,13Tid: 2.13,65
Øvelse 7. 50m rygg, damer - ForsøkElise Næss OlsenGrethe TendenInger-Ane Sætra Schefte
Asker SKBærumsvømmerneKolbotn IL
Tid: 30,40Tid: 30,71Tid: 30,94
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - ForsøkMads Henry SteinlandMarkus LieJohannes Aagaard-Nilsen Wiik
BærumsvømmerneBS/ÅstveitLarvik SK
Tid: 29,40Tid: 29,62Tid: 29,81
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Bærumsv J2 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 3.53,15Tid: 3.57,37Tid: 3.58,16
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - JuniorMadla SK G1 jr.Bergensv. G1 jr.Løren/Rælingen G1 jr.
Madla SKBergensvømmerneLørenskog/Rælingen
Tid: 7.51,87Tid: 7.55,44Tid: 7.56,11
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - ForsøkArmin PorobicHenrik SøftelandBragi Snær Hallsson
Lambertseter SKBS/DelfanaHammerfest SLK
Tid: 2.05,96Tid: 2.07,22Tid: 2.09,89
Øvelse 12. 50m fri, damer - ForsøkElise Næss OlsenAmalie KristiansenMarte Løvberg
Asker SKBergens SCLambertseter SK
Tid: 26,60Tid: 26,84Tid: 26,95
Øvelse 13. 100m fri, herrer - ForsøkMarius Solaat RødlandMarkus LieHåkon Wulf Haugen
VestkantsvømmerneBS/ÅstveitBergens SC
Tid: 51,15Tid: 51,88Tid: 52,97
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - ForsøkKlara FarkasEmilie Olsen BakkeAmalie Thorstensen
BærumsvømmerneAsker SKVågsbygd SLK
Tid: 2.19,93Tid: 2.24,73Tid: 2.25,80
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - ForsøkMads Henry SteinlandMarcus Heggtveit LøvøTomoe Zenimoto Hvas
BærumsvømmerneAsker SKBærumsvømmerne
Tid: 2.20,87Tid: 2.21,11Tid: 2.28,74
Øvelse 16. 100m rygg, damer - ForsøkInger-Ane Sætra SchefteGrethe TendenMaria Voldsund
Kolbotn ILBærumsvømmerneBS/Delfana
Tid: 1.05,27Tid: 1.05,84Tid: 1.06,69
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - ForsøkArmin PorobicEirik NielsenSander Sivertsen
Lambertseter SKVestkantsvømmerneBergens SC
Tid: 25,04Tid: 25,64Tid: 25,70
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleMajken SmithOda GjerdeNina-Therese Storstein
BærumsvømmerneBryne SKKarmøy SK
Tid: 9.11,43Tid: 9.18,68Tid: 9.18,70
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenAalesund SLKMadla SK
Tid: 15.25,85Tid: 15.50,99Tid: 15.58,27
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Vågsbygd SLK J1 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKVågsbygd SLK
Tid: 4.23,02Tid: 4.24,23Tid: 4.26,43
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenAalesund SLKMadla SK
Tid: 4.23,18Tid: 4.39,16Tid: 4.42,34
Øvelse 22. 400m fri, damer - ForsøkMajken SmithMarte LøvbergOda Gjerde
BærumsvømmerneLambertseter SKBryne SK
Tid: 4.28,10Tid: 4.28,28Tid: 4.32,25
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - ForsøkMads Henry SteinlandJohannes Aagaard-Nilsen WiikMarcus Heggtveit Løvø
BærumsvømmerneLarvik SKAsker SK
Tid: 1.04,37Tid: 1.05,37Tid: 1.06,95
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - ForsøkElise Næss OlsenKlara FarkasIngrid Svan Kjær
Asker SKBærumsvømmerneLarvik SK
Tid: 1.01,82Tid: 1.01,89Tid: 1.03,43
Øvelse 25. 200m fri, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenMarkus LieErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenBS/ÅstveitMadla SK
Tid: 1.52,75Tid: 1.53,27Tid: 1.54,82
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - ForsøkSofie ReisænenAmalie ThorstensenHanna Louise Berge
Vågsbygd SLKVågsbygd SLKLambertseter SK
Tid: 2.22,66Tid: 2.23,24Tid: 2.25,45
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - ForsøkMarkus LieArmin PorobicJakob Bernstein
BS/ÅstveitLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 26,69Tid: 26,79Tid: 27,43
Øvelse 28. 50m bryst, damer - ForsøkElida HoleIngalill Urrang NaustvikSilje Mikkelborg
VestkantsvømmerneKarmøy SKSkjetten Svømming
Tid: 32,94Tid: 33,27Tid: 33,31
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - JuniorVestkantsv. G1 jr.Bergens SC G1 jr.Løren/Rælingen G1 jr.
VestkantsvømmerneBergens SCLørenskog/Rælingen
Tid: 3.34,63Tid: 3.34,65Tid: 3.36,91
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - JuniorBærumsv J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Asker SK J1 jr.
BærumsvømmerneLambertseter SKAsker SK
Tid: 8.28,39Tid: 8.41,54Tid: 8.44,82
Øvelse 31. 200m rygg, damer - ForsøkInger-Ane Sætra SchefteAstrid Julie HalvorsenMaria Voldsund
Kolbotn ILSkjetten SvømmingBS/Delfana
Tid: 2.21,58Tid: 2.22,95Tid: 2.25,25
Øvelse 32. 50m fri, herrer - ForsøkArmin PorobicHåkon Wulf HaugenMarius Nygaard
Lambertseter SKBergens SCOslo IL
Tid: 23,62Tid: 23,69Tid: 24,57
Øvelse 33. 100m fri, damer - ForsøkElise Næss OlsenMaria Thompson ClausenMarte Løvberg
Asker SKBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 56,98Tid: 57,78Tid: 58,30
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - ForsøkHenrik ChristiansenTruls WigdelSimen Halse Larsen
Lørenskog/RælingenMadla SKKristiansand SA
Tid: 2.07,49Tid: 2.11,38Tid: 2.11,76
Øvelse 35. 200m bryst, damer - ForsøkSofie ReisænenStina HeimnesSilje Mikkelborg
Vågsbygd SLKBS/ÅstveitSkjetten Svømming
Tid: 2.35,68Tid: 2.36,92Tid: 2.36,95
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - ForsøkArmin PorobicMarkus LieHenrik Søfteland
Lambertseter SKBS/ÅstveitBS/Delfana
Tid: 57,29Tid: 57,62Tid: 59,05
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - ForsøkElise Næss OlsenInger-Ane Sætra SchefteIngrid Svan Kjær
Asker SKKolbotn ILLarvik SK
Tid: 27,61Tid: 27,79Tid: 28,19
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenAalesund SLKMadla SK
Tid: 8.04,73Tid: 8.18,35Tid: 8.19,92
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleKarianne ReinertsenSilje Mari BjørlykkeEline Mathilde Swensen
BS/DelfanaAalesund SLKSki SK
Tid: 17.48,92Tid: 17.53,06Tid: 17.59,64
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - JuniorBærumsv G1 jr.Bergensv. G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.55,70Tid: 3.56,91Tid: 4.00,17