Resultater fra NM Langbane 2014
Medaljeoversikt:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleSofie ReisænenElin HauglandAmalie Thorstensen
Vågsbygd SLKBS/DelfanaVågsbygd SLK
Tid: 5.00,27Tid: 5.05,61Tid: 5.06,25
Øvelse 2. 400m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenErik Årsland GidskehaugOle Martin Bjørlykke
Lørenskog/RælingenMadla SKAalesund SLK
Tid: 3.52,60Tid: 3.59,30Tid: 4.02,48
Øvelse 3. 100m bryst, damer - FinaleSofie ReisænenStina Kajsa ColleouAriel Braathen
Vågsbygd SLKLambertseter SKBergens SC
Tid: 1.11,51Tid: 1.11,99Tid: 1.12,53
Øvelse 4. 100m butterfly, herrer - FinaleNiksja StojkovskiSindri T. JakobssonMarius Solaat Rødland
Lambertseter SKBS/DelfanaVestkantsvømmerne
Tid: 54,90Tid: 55,16Tid: 55,62
Øvelse 5. 200m fri, damer - FinaleCecilie W. JohannessenSusann BjørnsenVictoria Rung
Bergens SCSetermoen SKBergensvømmerne
Tid: 2.00,85Tid: 2.04,43Tid: 2.05,08
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - FinaleMarkus LieHenrik ChristiansenMarco Aldabe Bomstad
BS/ÅstveitLørenskog/RælingenBergens SC
Tid: 2.05,67Tid: 2.06,88Tid: 2.08,57
Øvelse 7. 50m rygg, damer - FinaleChristine M. PedersenGrethe TendenInger-Ane Sætra Schefte
Lambertseter SKBærumsvømmerneKolbotn IL
Tid: 30,43Tid: 30,87Tid: 30,99
Øvelse 8. 50m bryst, herrer - FinaleSverre NæssAleksander SireChristoffer Tofte Haarsaker
BS/ÅstveitDrammen SKTrondhjems SLK
Tid: 29,12Tid: 29,19Tid: 29,32
Øvelse 9. 4*100m fri, damer - SeniorBergens SC J1 sr.Bærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.
Bergens SCBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.50,49Tid: 3.52,69Tid: 3.56,32
Øvelse 10. 4*200m fri, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.Madla SK G1 sr.
BergensvømmerneLambertseter SKMadla SK
Tid: 7.43,44Tid: 7.44,48Tid: 7.45,53
Øvelse 11. 200m rygg, herrer - FinaleLavrans SolliArmin PorobicHenrik Søfteland
BærumsvømmerneLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 2.01,77Tid: 2.03,51Tid: 2.06,77
Øvelse 12. 50m fri, damer - FinaleCecilie W. JohannessenSusann BjørnsenMonica W. Johannessen
Bergens SCSetermoen SKBergens SC
Tid: 25,49Tid: 25,80Tid: 26,09
Øvelse 13. 100m fri, herrer - FinaleNiksja StojkovskiMarius Solaat RødlandMarkus Lie
Lambertseter SKVestkantsvømmerneBS/Åstveit
Tid: 50,65Tid: 50,86Tid: 51,65
Øvelse 14. 200m butterfly, damer - FinaleKlara FarkasLine LøvbergAndrea Hestdal
BærumsvømmerneLambertseter SKBS/Åstveit
Tid: 2.18,71Tid: 2.18,75Tid: 2.22,05
Øvelse 15. 200m bryst, herrer - FinaleMads Henry SteinlandMarcus Heggtveit LøvøSimen Dale
BærumsvømmerneAsker SKBS/Delfana
Tid: 2.19,96Tid: 2.22,19Tid: 2.23,22
Øvelse 16. 100m rygg, damer - FinaleChristine M. PedersenVeronica Orheim BjørlykkeInger-Ane Sætra Schefte
Lambertseter SKAalesund SLKKolbotn IL
Tid: 1.04,28Tid: 1.04,83Tid: 1.05,22
Øvelse 17. 50m butterfly, herrer - FinaleArmin PorobicNiksja StojkovskiRunar Borgen
Lambertseter SKLambertseter SKTromsø SK
Tid: 24,58Tid: 24,60Tid: 25,16
Øvelse 18. 800m fri, damer - Direkte finaleCecilie W. JohannessenMajken SmithOda Gjerde
Bergens SCBærumsvømmerneBryne SK
Tid: 9.07,53Tid: 9.11,43Tid: 9.18,68
Øvelse 19. 1500m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenAalesund SLKMadla SK
Tid: 15.25,85Tid: 15.50,99Tid: 15.58,27
Øvelse 20. 4*100m lag medley, damer - SeniorLambertseter SK J1 sr.Bergens SC J1 sr.Bærumsv J1 sr.
Lambertseter SKBergens SCBærumsvømmerne
Tid: 4.14,83Tid: 4.15,50Tid: 4.17,52
Øvelse 21. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenMorten BordevichOle Martin Bjørlykke
Lørenskog/RælingenMadla SKAalesund SLK
Tid: 4.23,18Tid: 4.35,98Tid: 4.39,16
Øvelse 22. 400m fri, damer - FinaleCecilie W. JohannessenStine Lise StensethMarte Løvberg
Bergens SCØvre Eiker SKLambertseter SK
Tid: 4.23,26Tid: 4.26,39Tid: 4.27,31
Øvelse 23. 100m bryst, herrer - FinaleSverre NæssMads Henry SteinlandAleksander Sire
BS/ÅstveitBærumsvømmerneDrammen SK
Tid: 1.03,08Tid: 1.04,36Tid: 1.04,76
Øvelse 24. 100m butterfly, damer - FinaleMonica W. JohannessenKlara FarkasIngrid Svan Kjær
Bergens SCBærumsvømmerneLarvik SK
Tid: 1.01,70Tid: 1.01,87Tid: 1.03,44
Øvelse 25. 200m fri, herrer - FinaleHenrik ChristiansenMarkus LieSondre Kallhovd
Lørenskog/RælingenBS/ÅstveitLambertseter SK
Tid: 1.51,79Tid: 1.52,83Tid: 1.54,64
Øvelse 26. 200m individuell medley, damer - FinaleSusann BjørnsenSofie ReisænenAmalie Thorstensen
Setermoen SKVågsbygd SLKVågsbygd SLK
Tid: 2.19,93Tid: 2.21,88Tid: 2.23,86
Øvelse 27. 50m rygg, herrer - FinaleLavrans SolliArmin PorobicHenrik Søfteland
BærumsvømmerneLambertseter SKBS/Delfana
Tid: 25,43Tid: 26,47Tid: 27,91
Øvelse 28. 50m bryst, damer - FinaleAriel BraathenIngalill Urrang NaustvikElida Hole
Bergens SCKarmøy SKVestkantsvømmerne
Tid: 33,10Tid: 33,18Tid: 33,23
Øvelse 29. 4*100m fri, herrer - SeniorLambertseter SK G1 sr.Bergensv. G1 sr.Bergens SC G1 sr.
Lambertseter SKBergensvømmerneBergens SC
Tid: 3.27,98Tid: 3.28,51Tid: 3.31,34
Øvelse 30. 4*200m fri, damer - SeniorBergens SC J1 sr.Bærumsv J1 sr.Lambertseter SK J1 sr.
Bergens SCBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 8.24,56Tid: 8.26,61Tid: 8.32,61
Øvelse 31. 200m rygg, damer - FinaleChristine M. PedersenVeronica Orheim BjørlykkeInger-Ane Sætra Schefte
Lambertseter SKAalesund SLKKolbotn IL
Tid: 2.17,25Tid: 2.18,84Tid: 2.22,38
Øvelse 32. 50m fri, herrer - FinaleNiksja StojkovskiChristian TronvollArmin Porobic
Lambertseter SKTrondhjems SLKLambertseter SK
Tid: 22,78Tid: 23,24Tid: 23,57
Øvelse 33. 100m fri, damer - FinaleCecilie W. JohannessenSusann BjørnsenMaria Thompson Clausen
Bergens SCSetermoen SKBærumsvømmerne
Tid: 55,62Tid: 56,62Tid: 57,75
Øvelse 34. 200m butterfly, herrer - FinaleHenrik ChristiansenMorten BordevichØystein Fjeldberg
Lørenskog/RælingenMadla SKRandaberg IL
Tid: 2.06,26Tid: 2.09,61Tid: 2.09,84
Øvelse 35. 200m bryst, damer - FinaleStina Kajsa ColleouSilje MikkelborgCeline Hilton
Lambertseter SKSkjetten SvømmingLambertseter SK
Tid: 2.31,43Tid: 2.34,95Tid: 2.35,78
Øvelse 36. 100m rygg, herrer - FinaleLavrans SolliMarkus LieArmin Porobic
BærumsvømmerneBS/ÅstveitLambertseter SK
Tid: 54,77Tid: 57,58Tid: 57,64
Øvelse 37. 50m butterfly, damer - FinaleMonica W. JohannessenInger-Ane Sætra SchefteIngrid Svan Kjær
Bergens SCKolbotn ILLarvik SK
Tid: 26,85Tid: 27,46Tid: 28,36
Øvelse 38. 800m fri, herrer - Direkte finaleHenrik ChristiansenOle Martin BjørlykkeErik Årsland Gidskehaug
Lørenskog/RælingenAalesund SLKMadla SK
Tid: 8.04,73Tid: 8.18,35Tid: 8.19,92
Øvelse 39. 1500m fri, damer - Direkte finaleStine Lise StensethKarianne ReinertsenSilje Mari Bjørlykke
Øvre Eiker SKBS/DelfanaAalesund SLK
Tid: 17.44,43Tid: 17.48,92Tid: 17.53,06
Øvelse 40. 4*100m lag medley, herrer - SeniorBergensv. G1 sr.Bærumsv G1 sr.Lambertseter SK G1 sr.
BergensvømmerneBærumsvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.45,37Tid: 3.49,15Tid: 3.53,96