Resultater fra NM Junior-UM 2014
Medaljeoversikt funksjonshemmede:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 3. 400m fri, damerIngvild ByeMarte HeggertveitRagna Forså
Kolbotn ILBS/ÅstveitMosjøen SK
Tid: 5.18,58Tid: 5.13,04Tid: 5.43,95
Prosent: 118.59Prosent: 118.66Prosent: 128.03
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrerAdam Ismael Wenham
Tromsø SK
Tid: 2.25,85
Prosent: 105.6
Øvelse 7. 100m butterfly, damerMarte Heggertveit
BS/Åstveit
Tid: 1.28,40
Prosent: 132.45
Øvelse 15. 400m fri, herrerAndreas BjørnstadAdam Ismael WenhamMarcus Haus
Drammen SKTromsø SKEid SK
Tid: 5.05,19Tid: 4.51,40Tid: 5.23,93
Prosent: 109.33Prosent: 111.65Prosent: 124.11
Øvelse 18. 200m individuell medley, damerIngvild ByeMina Marie Heyerdahl Klausen
Kolbotn ILDrammen SK
Tid: 2.49,80Tid: 3.29,97
Prosent: 115.01Prosent: 124.66
Øvelse 19. 100m butterfly, herrerAdam Ismael WenhamMarcus Haus
Tromsø SKEid SK
Tid: 1.09,23Tid: 1.26,77
Prosent: 114.58Prosent: 143.61
Øvelse 27. 200m fri, damerMarte HeggertveitRagna ForsåLene Knutsen
BS/ÅstveitMosjøen SKKvæfjord SK
Tid: 2.31,35Tid: 2.44,72Tid: 3.21,52
Prosent: 116.53Prosent: 125.34Prosent: 151.23
Øvelse 29. 100m rygg, damerMina Marie Heyerdahl KlausenIngvild ByeMarte Heggertveit
Drammen SKKolbotn ILBS/Åstveit
Tid: 1.30,68Tid: 1.19,81Tid: 1.28,06
Prosent: 111.17Prosent: 118.61Prosent: 127.07
Øvelse 30. 100m fri, herrerAdam Ismael WenhamMarcus HausEirik Karlsen Sætra
Tromsø SKEid SKKolbotn IL
Tid: 59,42Tid: 1.09,23Tid: 1.19,32
Prosent: 107.37Prosent: 125.1Prosent: 131.46
Øvelse 32. 100m bryst, herrerAdam Ismael WenhamAndreas BjørnstadMarcus Haus
Tromsø SKDrammen SKEid SK
Tid: 1.10,43Tid: 1.27,47Tid: 1.37,60
Prosent: 105.61Prosent: 109.11Prosent: 146.35
Øvelse 33. 100m individuell medley, damerMina Marie Heyerdahl KlausenMarte Heggertveit
Drammen SKBS/Åstveit
Tid: 1.35,32Tid: 1.27,48
Prosent: 105.86Prosent: 121.79
Øvelse 38. 200m fri, herrerAdam Ismael WenhamAndreas BjørnstadMarcus Haus
Tromsø SKDrammen SKEid SK
Tid: 2.09,64Tid: 2.30,63Tid: 2.34,27
Prosent: 109.47Prosent: 109.78Prosent: 130.27
Øvelse 40. 100m rygg, herrerAdam Ismael WenhamEirik Karlsen Sætra
Tromsø SKKolbotn IL
Tid: 1.11,50Tid: 1.40,29
Prosent: 117.29Prosent: 144.26
Øvelse 41. 100m fri, damerMarte HeggertveitIngvild ByeRagna Forså
BS/ÅstveitKolbotn ILMosjøen SK
Tid: 1.10,54Tid: 1.08,38Tid: 1.15,39
Prosent: 115.49Prosent: 116.15Prosent: 128.06
Øvelse 43. 100m bryst, damerIngvild ByeMina Marie Heyerdahl Klausen
Kolbotn ILDrammen SK
Tid: 1.26,75Tid: 1.51,73
Prosent: 112.49Prosent: 126.21
Øvelse 44. 100m individuell medley, herrerAdam Ismael WenhamAndreas BjørnstadMarcus Haus
Tromsø SKDrammen SKEid SK
Tid: 1.06,53Tid: 1.24,61Tid: 1.23,27
Prosent: 105.3Prosent: 118.63Prosent: 131.8
Øvelse 4. 50m bryst, herrer - FinaleAdam Ismael WenhamAndreas Bjørnstad
Tromsø SKDrammen SK
Tid: 32,38Tid: 41,24
Prosent: 106.9Prosent: 109.39
Øvelse 5. 50m rygg, damer - FinaleMina Marie Heyerdahl KlausenIngvild ByeMarte Heggertveit
Drammen SKKolbotn ILBS/Åstveit
Tid: 42,91Tid: 37,23Tid: 41,94
Prosent: 109.91Prosent: 114.17Prosent: 124.71
Øvelse 10. 50m butterfly, herrer - FinaleAdam Ismael WenhamAndreas Bjørnstad
Tromsø SKDrammen SK
Tid: 30,97Tid: 37,15
Prosent: 114.03Prosent: 125.97
Øvelse 16. 50m bryst, damer - FinaleIngvild ByeMina Marie Heyerdahl KlausenMarte Heggertveit
Kolbotn ILDrammen SKBS/Åstveit
Tid: 38,81Tid: 49,29Tid: 48,10
Prosent: 107Prosent: 117.16Prosent: 132.25
Øvelse 17. 50m rygg, herrer - FinaleAdam Ismael WenhamMarcus HausAndreas Bjørnstad
Tromsø SKEid SKDrammen SK
Tid: 32,52Tid: 40,24Tid: 45,52
Prosent: 108.73Prosent: 134.54Prosent: 139.8
Øvelse 22. 50m butterfly, damer - FinaleMarte Heggertveit
BS/Åstveit
Tid: 36,68
Prosent: 114.7
Øvelse 31. 50m fri, damer - FinaleMarte HeggertveitIngvild ByeRagna Forså
BS/ÅstveitKolbotn ILMosjøen SK
Tid: 32,84Tid: 31,03Tid: 34,03
Prosent: 113.09Prosent: 113.33Prosent: 124.29
Øvelse 42. 50m fri, herrer - FinaleAdam Ismael WenhamAndreas BjørnstadEirik Karlsen Sætra
Tromsø SKDrammen SKKolbotn IL
Tid: 26,76Tid: 33,35Tid: 33,98
Prosent: 105.81Prosent: 120.53Prosent: 122.8